instagram.com/tonigarrn

Alex Pettyfer patrí a aj vždy patril k najobľúbenejším hercom. Môže za to jeho výzor lámača ženských sŕdc, ktorým si získal nejednu fanúšičku. Jeho srdce však patrí len jednej.

30-ročný herec randil už s viacerými modelkami či herečkami a v roku 2012 bol dokonca aj zasnúbený s herečkou Riley Keough. Ich vzťah ale nevyšiel. Šťastie sa na neho usmialo až začiatkom roka 2019, kedy sa na verejnosti začal objavovať s nemeckou modelkou Toni Garrn, ktorá si zahrala menšie roly aj v niekoľkých filmoch.

O dva roky mladšia modelka sa počas silvestrovských osláv pochválila, že ju Alex požiadal o ruku. Podľa príspevkov na sociálnych sieťach spolu vyzerajú naozaj šťastie a pristane im to spolu.

O pripravovanej svadbe sme ani netušili, dozvedeli sme sa to len vtedy, keď už bolo po všetkom. Dvojica zverejnila fotku, na ktorej sú už zobratí a ukazujú svoje obrúčky. „Mr & Mrs Pettyfer,“ napísal stručne Alex. Jeho manželka zase napísala, že ju konečne môže nazývať svojou ženou. Mladomanželom blahoželáme! 🙂

View this post on Instagram

Mr & Mrs Pettyfer

A post shared by Alexander Pettyfer (@alexpettyfer) on

View this post on Instagram

Now you really get to call me wifey ❤️

A post shared by TONI GARRN (@tonigarrn) on

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News