Photo by Kal Visuals on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Február sa blíži a s ním aj nové výzvy a zážitky. Ak chceš vedieť, čo sa čaká v tomto zamilovanom mesiaci, prečítaj si dnešný horoskop.

Baran

Vo februári sa možno dozvieš novinky, ktoré sa ti nebudú páčiť. Nebudeš na ne pripravená a tak vybuchneš, no o chvíľu bude všetko v poriadku a nakoniec aj tak zistíš, že to bude pre teba dobrá výzva. Rozhodne sa cez február nebudeš nudiť.

Býk

Poučíš sa z chýb, ktoré si robila minulé mesiace a povieš si, že február bude TVOJ mesiac. V práci by si si mala dať na chvíľu voľno a ísť relaxovať niekde, kde si úplne odpočinieš. Nezaškodilo by ti, ani keby si išla na turistiku (kde si odpočinie tvoja duša) alebo do kúpeľov.

Blíženci

Vo februári musíš dávať lásku najavo viac, než ju dávaš najavo počas roka. Čaká ťa Valentín, a tak ho nezabudni osláviť s tými, s ktorými sa cítiš dobre. Stereotyp vo svojom živote nechceš, tak by si mala ísť niekam na výlet. Vyber si mesto, ktoré si ešte nevidela a stráv v ňom celý víkend.

Rak

Musíš obmedziť vyprážané jedlá na minimum. Vo februári by mala byť hlavná priorita tvoja postava a zdravie. Keď sa budeš cítiť frustrovaná, choď si zabehať alebo zaplávať. Pohyb ti pomôže rozhýbať telo po sviatkoch a budeš šťastnejšia.

Lev

Vo februári by si najviac mala počúvať seba a nie ostatných. Vydarí sa ti projekt v práci, tak by si to mala patrične osláviť a trošku sa odviazať. Už si dlho nebola na babskej jazde. Zavolaj všetky svoje kamarátky a oslávte Valentín tak, ako sa patrí – hlavne bez mužov.

Panna

Musíš sa ísť odreagovať niekam do prírody, aby si si zahojila svoju dušu. Prvý mesiac roku bol náročný a ak sa nedáš dokopy, môžeš vyhorieť. Obmedz ľudí, ktorí sú pre teba toxickí a obklop sa tými, ktorí ťa milujú. Uvidíš, aké zázraky sa udejú s tvojím psychickým zdravím. Už nikdy si k telu nepustíš zlých ľudí.

Váhy

Vo februári by si sa mala konečne rozhýbať. Je na čase sa presťahovať do niečo svojho (ak už máš niečo svoje, tak do niečoho väčšieho). Prospeje to nielen tebe, ale aj tvojim priateľom. Obstarať si auto by tiež nebolo na škodu, no najprv si vybav bývanie a potom uvažuj o ďalšej kúpe.

Škorpión

Mala by si všetkým povedať, čo cítiš. Vo februári by si sa mala prestať pretvarovať a aspoň jeden mesiac v roku byť úprimná. Ak s niečím nesúhlasíš, ozvi sa. Ak sa ti niečo nepáči, nerob to. Prečo by si sa mala nútiť do niečoho, čo ti je proti srsti?

Strelec

Daj si pozor na to, aby ťa žiarlivosť nedoviedla k rozchodu. Nevypláca sa, pretože ti to môže pokaziť dobrý vzťah. Skús trošku dôverovať ľuďom okolo seba a viac sa usmievať. Tvoj priateľ ťa miluje najviac ako dokáže, uver mu to. Mysli pozitívne a uvidíš, že tvoj svet sa zmení.

Kozorožec

Vo februári budeš potrebovať pomoc. Tvoj Valentín vôbec nebude taký dokonalý, ako si si naplánovala. Keď budeš v tiesni, neboj sa požiadať o pomoc, nie je to hanba – skôr odvaha. Naučíš sa ovládať svoje emócie a budeš ich mať viac pod kontrolou.

Vodnár

V práci sa ti bude dariť, no v tento zamilovaný mesiac nemôžeš zanedbať ľudí, ktorí ťa milujú. Skús si pracovný život trošku vytesniť z hlavy a namiesto neho tam daj rodinný život. Budeš šťastnejšia. Zameraj sa na spoločenské hry, rodinné obedy alebo na kultúru. Urob si tento mesiac pekný.

Ryby

Február využiješ na to, aby si rozvíjala svoj potenciál. Začneš robiť to, čo ťa skutočne baví, bez ohľadu na to, čo ti povedia druhí. Pretože plniť si svoje sny je najlepší pocit na svete. Naplní ťa šťastím a pozitívnou energiou. A povedz mi, čo je lepšie, než úspešný štart roka? 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy