Juraj Slafkovský
Instagram/nhl/slafkovsky_juraj_20

Ako iste vieš, 20-ročný hokejista Juraj Slafkovský je idolom mnohých mladých báb. Tie však teraz nariekajú a používajú vulgarizmy. Na TikToku sa totiž objavila jeho fotka, na ktorej sa objíma s akousi babou. Fanúšičky to vzali tragicky a v komentároch diskutujú o tom, kto to má byť. 

Juraj Slafkovský už vraj nie je single

„Baby, a sme v pi*i. On má frajerku,“ zahlásila v deň starom príspevku fanúšička, ktorá sa na TikToku objavuje pod menom @vilmusqua_fp. A hoci na toto video jej už dalo srdiečko vyše 13-tisíc ľudí, vypla pod ním komentáre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AATsports (@aatsports)

„Baby, a sme v prdeli. On má frajerku,“ napísala ďalšia hokejistova fanúšička na profile @_idk_tana. Ona však komentáre nevypla a aj ďalšie baby sa v nich dohadujú o tom, kto má byť dievča, s ktorým sa Juraj Slafkovský vyfotil.

 

„Fotka tak 3 roky stará,“ napísala fanúšička. „Chvalabohu,“ odpovedala ďalšia. „Je to sestra,“ uviedla ešte jedna. „Nie je. Je to Radka, chodil s ňou,“ píše sa v komentári. „Áno, ona dokonca robí s jeho maminou,“ znie ďalší.

„Ľudia, tá fotka je stará 2 roky a na fotke má ešte strojček (poz. redakcie: zubný) a on už rok nemá strojček,“ odhalila fanúšička. „On má frajerku už pomaly 4 roky,“ smeje sa ďalšia. „Je single. To je stará fotka, takže sme oki,“ upokojila situáciu ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Fanúšičky Juraja Slafkovského dokonca znepríjemňovali život aj známej českej influencerke Veronike Vobeckej, s ktorou mal mať slovenský hokejista románik. Priznala to takmer presne pred rokom, pričom ich koniec mal nastať už pár mesiacov predtým.

Čo teda hovoríš na správanie Jurajových fanúšičiek ty?

Zdroj: TikTok/vilmusqua_fp, TikTok/_idk_tana

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News