Tina a Separ
Instagram/separ__dms/tinaslovakia

Aj keď už prešli viac ako 2 roky od toho, kedy sa oficiálne rozišli, ich život nie je od seba až tak vzdialený. Exmanželia Tina a Separ, ktorí patrili k obľúbeným a aj najznámejším párom v našom šoubiznise, majú podľa informácií Nového času k sebe stále blízko.

35-ročný raper Michael Kmeť a 38-ročná Martina Csillaghová, ako znejú ich rodné mená, tvorili harmonický pár 7 rokov. Ich lásku spečatilo aj narodenie dcérky Aničky, o ktorú sa dnes starajú už len striedavo. Okrem nej ako svojho vlastného bral Separ aj Lea – syna speváčky z predchádzajúceho vzťahu s futbalistom Lásikom.

A zrejme aj kvôli deťom spravila Tina po rozchode vážne rozhodnutie, a teda ostať bývalému nablízku.

Speváčka Tina
zdroj: Instagram/tinaslovakia

Tina a Separ to k sebe nemajú ďaleko

Spoločne žili v Hrubej Borši, kde našli domov v luxusnom dome pri jazere. Ten však ostal Separovi a Tina sa tak odsťahovala do nového. A vôbec nie ďaleko. Podľa informácií ostala v tej istej obci a vzdušnou čiarou to má k exmanželovi len 600 metrov. Aj ona si zo svojho bývania môže vyjsť von a užiť si súkromné jazero.

Evidentne túto lokalitu majú obaja radi a niet sa čomu čudovať, ide o bývanie, ktoré je pre verejnosť neprístupné. Navyše, pre deti je to domov, takže si u speváčky nemuseli zvykať na úplne iné prostredie. Tina a Separ ostali kamarátmi a obaja už majú po svojom boku iných, mladších partnerov.

Exmanželia Tina a Separ
zdroj: Instagram/separ__dms

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News