Instagram/emrata

Najnovšie fotky herečky a modelky Emily Ratajkowski rozdelili ľudí na dva tábory. Kým niektorí považujú jej odvážne nahé snímky za krásne a plné sebavedomia, ostatní to považujú za hraničiace s nevkusnosťou.

29-ročná Emily je známa tým, že so svojou nahotou nemá žiadny problém. Jej instagramový profil je plný odvážnych a dráždivých fotografií. Odkedy pod svojím srdcom čaká dieťatko, niektorí považujú takéto fotenie za nevhodné.

Je síce normálne, aby si tehotné ženy zvečnili svoje bruško a to, ako ich dieťatko rástlo, no nie všetky sa cítia vo svojom zväčšujúcom sa tele komfortne. To však zjavne nie je prípad Ratajkowski, z ktorej srší sebavedomie aj teraz. Koniec koncov, svoju štíhlu postavu si zachovala aj teraz, narástlo jej len brucho.

Podľa veľkosti bruška môžeme pôrod očakávať už v najbližšej dobe. O to viac prekvapili fotky, na ktorých je úplne nahá, pričom bez problémov ukázala aj svoj zadok a prsia. Intímne orgány len rozmazala, aby ich nebolo vidieť. To vzbudilo medzi ľuďmi naozaj rôzne ohlasy. Čo si o tom myslíš ty? Sú takéto fotky cez čiaru alebo sú stále v poriadku?

Odvážne fotky Emily nájdeš >>> TU<<< a >>> TU <<<

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News