Kulhánkovci a Jakub Jablonský
Instagram/chrebetova/jakubkojablonsky

Slovenský šoubiznis za posledných šesť mesiacov prešiel množstvom zaujímavých udalostí a prekvapivých zmien. Od šokujúcich rozchodov až po neočakávané oznámenia tehotenstiev, ale aj nové projekty a zaujímavé vyjadrenia celebrít.

Stačí odpovedať na 10 otázok v našom kvíze a zistíš, ako na tom si. Ak máš slovenský šoubiznis v malíčku, tak potom tento test pre teba nebude problémov. Zvládneš ho na plný počet bodov?

Kedy porodila Laura Kulhánek Chrebetová z Love Islandu?

Správne! Nesprávne!

"Spolčene sme na tento moment netrpezlivo čakali a my vám môžeme s radosťou oznámiť, že naša rodinka je v tejto chvíli kompletná, pretože k nám včera pribudol tento malý zázrak," napísal Martin Kulhánek k záberu z pôrodnice 24. mája.

Kedy vyšla na povrch správa, že sa Krištof Králik rozviedol?

Slovenský šoubiznis Instagram/kristofko
Správne! Nesprávne!

Jeho priateľka Petra vtedy dokonca oslavovala.

Ktorá influencerka porodila na záchode?

Správne! Nesprávne!

Pritom ju lekári poslali domov s tým, že ešte nebude rodiť.

Ktorej influencerke sa darilo skrývať tehotenstvo 14 týždňov?

Deti Pexels/Janko Ferlic
Správne! Nesprávne!

Priznala, že preto nebola aktívna ani na Instagrame.

Prečo sa Jana Hrmová rozhodla, že si v najbližšom období už nechce dávať botox do tváre?

Správne! Nesprávne!

"Áno, je to jed … To je vlastne aj to hlavné, že prečo si to už nechcem dávať takto pravidelne," povedala pred pár mesiacmi. "Asi ešte niekedy v mojom živote príde chvíľa, kedy si ho dám, ale bude to výnimočná príležitosť, alebo keď budem staršia," dodala.

Po koľkých rokoch vzťahu sa rozišli herci Jakub Jablonský a Kristína Spáčová?

Slovenský šoubiznis Instagram/jakubkojablonsky
Správne! Nesprávne!

"Je pravda, že s Kristínkou sa naše cesty po rokoch rozišli. Je to výsledok rozhovorov a ľudských rozdielov a potrieb. Každý sme sa vybrali ďalej svojou cestou bez hádok. Rozchod nesúvisí s aktuálne prebiehajúcou šou Let‘s Dance. Dôvody sú osobné," povedal fešák v marci.

Čo Sylviu Šulíkovú zaujalo na Andrejovi Dankovi?

Správne! Nesprávne!

Oficiálne tak na začiatku marca potvrdila, že spolu randia. "Všetko … Je veľmi vtipný, pozorný a veľký džentlmen. V skutočnosti je úplne iný, ako ho vidíte a vnímate na obrazovkách. Je to skvelý človek s dobrým srdcom a ja ďakujem, že je mojou súčasťou," napísala na svoju sociálnu sieť.

Čo robila Viky Procházková, keď mala prvý termín pôrodu?

Slovenský šoubiznis Instagram/prochazkovaviky
Správne! Nesprávne!

Moderátor rádia Europa 2 Samo Procházka a jeho manželka Viky sa napokon stali rodičmi 5. mája po týždni prenášania.

Akú veľkú novinku nedávno oznámil raper Separ?

Správne! Nesprávne!

"Príď so mnou pokrstiť môj nový sólo album, ktorý vydám začiatkom budúceho roka! Okrem toho zahrám aj prierez celej mojej tvorby a skladby, ktoré som naživo nikdy nehral," oznámil na Instagrame. Koncert sa bude konať. 6. septembra 2025.

Ktorá z týchto influenceriek oznámila tehotenstvo v roku 2024?

Slovenský šoubiznis Instagram/dianka_princesssss
Správne! Nesprávne!

Diana Boršová oznámila tehotenstvo 13. decembra 2023. Niky Rich zase 20. januára 2024.

Dianie v slovenskom šoubiznise: Čo sa u nás počas posledného polroka stalo?
GRATULUJEME!
Si úplná odborníčka na slovenský šoubiznis. Dokonale si pamätáš, čo sa kedy stalo, a to z tohto roka ubehlo ešte len pár mesiacov. Sleduješ životy známych tvárí na našej scéne a baví ťa to. Ktovie, aj z teba možno raz bude úspešná influencerka.
DOBRÁ PRÁCA!
Nebolo to úplne najlepšie, ale zase ani najhoršie. Pár udalostí ti tento rok ušlo, no nič sa nedeje. Možno ti len nesadli otázky a v kvíze, ktorý by sa týkal iných známych tvárí, by si excelovala.
NEBOLO TO NAJLEPŠIE
Celkovo šoubiznis možno nie je tvojou šálkou kávy. Nesleduješ ani ten zahraničný a ani náš. Proste ťa to nezaujíma. Skôr si možno prečítaš dobrú knižku alebo si pozrieš dobrý film, no nezaujíma ťa, aké životy majú tí ľudia v realite.

Tak čo, ako si dopadla? Si odborníčka na náš šoubiznis alebo sa v ňom vôbec nevyznáš? Ešte viac si to môžeš preveriť v našom teste, ktorý sa sústredí na diane na našej scéne v minulom roku. Nájdeš ho po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy