žena

Strelec

Mesiac ti pomôže nájsť pozitivitu vo vzťahu a tak ťa čaká v tomto smere veľmi príjemný deň. Pokiaľ si v pracovnej sfére dlhšie stála na jednom mieste, prichádza čas, kedy sa budeš môcť opäť vrátiť do hry. Čakajú ťa momenty, ktoré ti budú motiváciou aj do ďalších projektov. Pokiaľ pocítiš únavu, dopraj si oddych a pokojne sa vyber aj skôr do postele.

Kozorožec

Dnešok bude pre teba náročným dňom a platí to aj vo vzťahu. Pokiaľ je možné, vyhni sa zbytočnému napätiu a komunikuj so svojou polovičkou v najväčšom kľude. V práci to nevyzerá byť na najlepší deň, môže ťa niečo veľmi nahnevať a kvôli tomu sa budeš aj trápiť. Večer pred spaním ti pomôže meditácia, pokojne ju zopakuj aj ráno.

Žena pozerá von oknom, prichádza k nej motivácia
zdroj: Pexels/Tiana

Vodnár

Mesiac, ktorý dnes pozitívne vplýva na tvoje znamenie, ti dodá silu a odvahu konať v láske. Aj v práci začína pre teba produktívne obdobie, horoskop hovorí, že ťa čaká veľa prekážok, ktoré však hravo prekonáš. Pokiaľ máš na popoludnie naplánované stretnutie s kamarátkou, určite ho neruš. Je možné, že bude potrebovať tvoju radu.

Ryby

Prišiel čas, aby si objasnila svoje pocity. Platí to aj pre tie, ktoré sú single, no niekto sa v ich blízkosti predsa nachádza. V práci máš toho vyše hlavy a niektoré termíny nepočkajú. Niektoré môžu byť aj nespokojné so svojou pracovnou náplňou. Je však možné, že to nie je tak celkom chyba iných, ale tvoja. Potrebuješ zmeniť niektoré svoje návyky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop