žena

Lev

Pokiaľ chceš so svojím partnerom o ničom dôležitom komunikovať, horoskop odporúča, aby si tak spravila čo najskôr, ideálne už dnes. Vzťahy, ktoré sa zrodili nedávno, bude testovať nervozita. Na pracovnom poli môžeš byť impulzívna, miestami až nepríjemná. Preto ak máš nejaké požiadavky, dnes o nich radšej nehovor.

Panna

Pokiaľ existujú v láske nejaké nejasnosti, nechaj si priestor na ich riešenie až počas apríla. Ak sa chystáš v pracovnej oblasti robiť nejaké rozhodnutia, uisti sa najskôr, či sú správne. Je to dôležité pre tvoje ďalšie smerovanie. Popoludní môžeš pociťovať napätie, zájdi si s kamarátkou na masáž alebo do sauny.

Váhy

Aj napriek tomu, že je Venuša voči tvojmu znameniu v opozícii, črtá sa ti veľmi pozitívny deň v láske. Nezabúdaj sa venovať svojmu drahému, môžete prežiť veľmi príjemné, spoločné chvíle. V práci sa ti naskytá viacero príležitostí, preto ich nezahadzuj ihneď, ale skús sa nad možnými návrhmi poriadne zamyslieť.

Škorpión

Pokiaľ ti vo vzťahu niektoré veci prekážajú, hovor o nich. Je možné, že si ich s partnerom vydiskutujete a v závere rozhovoru prídu veľmi pozitívne emócie. V práci sa nedá vždy všetko ihneď napraviť, preto buď trpezlivá a dávaj si pozor, aby si zbytočne od zlosti nevybuchla len kvôli tomu, že chceš dosiahnuť dobré výsledky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop