žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Čo sa týka sentimentálnej stránky života, pokoj ti vyhovuje. Skok v kvalite je vždy možný, ale vyhni sa zastávaniu postojov ako tvrdohlavý človek. Relax by mohol byť ideálnym predpokladom, ako dobre stráviť tento dosť stresujúci deň. Akýmkoľvek negatívnym náladám čeľ tak, že sa obklopíš ľuďmi a okolnosťami, ktoré majú na teba dobrý vplyv.

Panna

Horoskop hovorí, že nejaký astrálny kontrast narúša tvoj solárny tretí dom, ktorý je spojený s okolitým prostredím, rodinou, kontaktami či komunikáciou. Aj preto je možné, že v týchto sektoroch dnes niečo nie je v poriadku. Máš však veľkolepú podporu Jupitera, ktorá uprednostňuje materiálne bohatstvo a morálne uznanie v kontaktoch so vzdialenými ľuďmi či krajinami.

Zlá karma
zdroj: Pexels/ALLAN FRANCA CARMO

Váhy

Nevytváraj si zbytočné pocity viny, ak zistíš, že viac myslíš na seba alebo míňaš peniaze a energiu na to, aby si sa uspokojila. Nie je to forma sebectva, ale spôsob hľadania atmosféry v prostredí, kde žiješ, v súlade s tvojím vkusom a potrebami. V práci sa môžeš venovať svojim predsavzatiam a sústrediť sa na tú správnu ambíciu, ktorá ťa vedie k úspechu.

Škorpión

Mesiac v tvojom znamení robí tento deň trochu výnimočným z pohľadu emócií a citlivosti. Je možné, že milostný príbeh, ktorý sa začal ešte v minulom roku, pokračuje. Pokiaľ by si ho rada uzavrela, môžeš tak urobiť bez akejkoľvek traumy, s eleganciou a úprimnosťou. Opatrná buď pri pohybe s peniazmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop