žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Pokiaľ tráviš tento deň so svojou polovičkou, nemala by si sa báť ukázať svoju krehkú sentimentálnu stránku. Horoskop hovorí, že sa nemusíš tváriť ako neporaziteľný človek. Máš k dispozícii dostatočnú dávku múdrosti, aby si prekonala akékoľvek napätie. Ak sa chceš cítiť dobre vo svojom tele, nezneužívaj svoje sily, dopraj si veľa relaxu a kvalitný regeneračný spánok.

Panna

Tento deň je dobrý pre všetky sektory, no ten sentimentálny sa teší niekoľkým ďalším astrálnym láskavostiam. Načúvaj svojmu srdcu, svojim pocitom a zbav sa nerozhodnosti o budúcnosti. Využi tiež energie, ktoré ti dávajú hviezdy, aby si dala život svojim projektom a snom. Na tvoje dvere môže taktiež zaklopať šťastie.

Žena ukazuje
zdroj: Pexels/ Anastasia Gepp

Váhy

Aj napriek malým astrálnym prekážkam, ktoré ťa tlačia k odmietaniu limitov a nariadení, máš vždy základný pokoj, ktorý ti pomáha za mnohých okolností. Tvoja rodina ťa potrebuje, a preto by si nemala odmietnuť pomôcť, pokiaľ ťa o to požiadajú. Urob tak aj napriek tomu, že v tento čas uprednostňuješ svojich priateľov alebo novú lásku.

Škorpión

V tento aprílový utorok máš veľa dobrej energie a aj vnútorne sa cítiš veľmi fajn. Si navyše schopná slobodne vyjadriť svoje emócie a nadviazať harmóniu s ľuďmi, ktorí žijú vedľa teba. Týka sa to priateľov a tvojej najbližšej rodiny. Toto obdobie je vhodné aj na pohyb a propagáciu tvojich skvelých nápadov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop