žena na hojdačke

Lev

Dnes máš vo svojom znamení priaznivú Venušu, vďaka ktorej nebude núdza o krásne emócie, ale aj veľmi príjemné chvíle, strávené s tvojou polovičkou. Vyberte sa spolu na vaše obľúbené miesto alebo si doprajte výlet vo dvojici. Páry, ktoré sú spolu dlhšiu dobu sa môžu dokonca zamýšľať nad spoločnou budúcnosťou a plánovaním rodiny.

Panna

V prípade, že si bez partnera a nachádza sa po tvoju boku niekto, kto ti je blízky, horoskop hovorí, že by sa z tohto priateľstva mohlo stať niečo viac. Posnaž sa v tomto prípade prísť na podstatu tejto záležitosti. Zadané čaká taktiež pokojná nedeľa, dopraj si však pred nastávajúcim týždňom dostatok relaxu.

Láska vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Ryan Jacobson

Váhy

V láske prichádza priaznivé obdobie ako pre zadané, tak i tie, ktoré sú bez partnera. V prípade, že single, skús sa viac poobzerať vôkol seba, mohla by si sa zoznámiť s niekým veľmi zaujímavým. Pohyb je tým, ktorý viaceré robí šťastnou. Ak si sa v ňom našla, nabi sa pred prichádzajúcim týždňom endorfínmi aj touto aktivitou.

Škorpión

Dnešná nedeľa bude pre teba spočiatku akási únavná, no nepotrvá to dlho. Obzvlášť príjemné bude popoludnie, kedy sa stretneš so svojimi najbližšími. Nie každý deň je nedeľa, preto si o to viac užívaj vaše spoločné chvíle. Hviezdy sú priaznivo naklonené tým, ktoré sú bez partnera. Zadané si naopak môžu vychutnať romantický večer so svojou polovičkou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop