žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ani sme sa nenazdali a pred nami je posledný februárový piatok. Ten ďalší začne už prvým jarným mesiacom. Horoskop ho odporúča využiť naplno vo svoj prospech či už v láske alebo kariérnej oblasti. Aký piatok čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že v mnohých situáciách je lepšie riadiť sa svojím inštinktom a nie názorom iných. Zbieraj užitočné kontakty, aby si mohla rozbehnúť svoje plány. Nenechávaj priestor melanchólii kvôli minulosti, zameraj sa na prítomnosť. Pozeraj do budúcnosti s optimizmom a sebavedomím. Sentimentálna sféra je stále podfarbená krásnymi odtieňmi, nezanedbávaj ju.

Býk

Na tvojej astrálnej oblohe je dnes niekoľko astrálnych protivenstiev, ktoré ohrozujú stabilitu romantických a rodinných vzťahov či spolupráce. Medzi tebou a tvojím dlhoročným partnerom môže zavládnuť absolútne nepochopenie. Môžeš nadobúdať pocit, že ti bez hanby klame a využíva tvoju dobrotu. Všetko, čo musíš urobiť, je držať na uzde svoju túžbu po pomste a nezneužívať trpezlivosť iných ľudí.

Nízke sebavedomie vie potrápiť
zdroj: Unsplash/Kyle Broad

Blíženci

Dnes by si si mala urobiť čas pre seba. Zameraj sa na niečo, vďaka čomu sa budeš cítiť dobre, no nie sama. Pokiaľ máš partnera, zapoj ho pokojne do svojich iniciatív a to nielen preto, že nemáš rada osamelosť, ale pre potešenie zo spoločných aktivít, a to aj tých najbanálnejších. Dopriať si môžete napríklad aj spoločný wellness.

Rak

Tento februárový piatok je dobrý na pohyby financií. Urobiť tak môžeš bez náhlenia a s použitím zdravého rozumu. Okrem toho je možné napraviť medziľudské vzťahy, ktoré boli poškodené kvôli nejakej zlej nálade v tvojom  profesionálnom tíme. Môžeš sa skrátka vykúpiť vo veľkom. Priateľstvo  založené na autentických pocitoch náklonnosti a porozumenia ťa uspokojuje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop