spln

Strelec

V tento septembrový piatok by si sa mala postarať o najdôležitejšie veci a potom sa sústrediť na tých, ktorých miluješ a záleží ti na nich. Či už pôjde o partnera alebo najbližších, venuj im tento piatok naplno. Horoskop odporúča, aby si si nenechala ujsť vplyv Splnu, ktorý ti dodá veľa pokoja a dobrých pocitov. Možná je taktiež romantická večera vo dvojici či malé prekvapenie pre tvoju drahú polovičku.

Kozorožec

Nečakaj, že všetko, čo spravíš, bude dokonalé, nakoľko sa v tento deň budeš musieť vyhýbať mnohým predsavzatiam a strácať čas menšími problémami a prekážkami. Aby si prekonala tieto nepríjemnosti, vypusti chúlostivé problémy a vžeň zo svojej duše negatívne pocity. Menej strnulosti, väčší pokoj a diplomacia v medziľudských vzťahoch by mohli byť tým správnym rozhodnutím.

Žena si drží hlavu a rozmýšľa
zdroj: Unsplash/Gelmis Bartulis

Vodnár

Priateľstvá, spoločenský život, kontakty, súrodenci či akékoľvek okolité prostredie sú sektory, ktoré budú osvietené dnešným Splnom mesiaca. Sama vieš, ako byť dobrým priateľom a taktiež si si vedomá toho, ako získať úctu tých, ktorých vo svojom živote chceš a potrebuješ. Aj v tento piatok by si mohla naraziť na nejakú hodnotu.

Ryby

Dnešné hviezdy odporúčajú vziať finančné aktivity do vlastných rúk. S Jupiterom v tvojom znamení by si mohla minúť nejaké peniaze na nové oblečenie či kozmetické ošetrenie, po ktorých sa už dlhšie obhliadaš. Pokiaľ ťa nakupovanie neláka, optimalizuj svoj čas alebo si daj prestávku od každodenných aktivít a záväzkov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop