Žena s knihou v ruke

Strelec

Mala by si si viac veriť, ak na tom začneš pracovať, stane sa z teba aj sebavedomejšia osoba. Si veľmi vnímavá a ochotná načúvať iným, avšak mnohokrát na úkor seba a svojho času. Mala by si to zmeniť a začať presadzovať v živote aj svoje veci.

Kozorožec

Dnes kypíš obrovským optimizmom a to ťa robí šťastnou. Prejavuje sa to aj vo vzťahoch k ľuďom, v ktorých ťa môže postretnúť niečo veľmi úspešné. Mala by si si však dopriať viac vnútorného pokoja. Nielen tvoje telo, ale i duša ho ocenia.

šťastná žena
zdroj: Pexels/Sound On

Vodnár

Horoskop radí, aby si sa riadila svojou intuíciou. Dávaj si však pozor na to, aby si nespochybňovala niektoré veci za každú cenu. V práci máš toho požehnane aj počas dnešného dňa, nezabúdaj na pracovnú prestávku. Nemusela by si veci dokončiť podľa svojich predstáv a to by ťa pred víkendom mrzelo.

Ryby

Dnes nekonaj bez rozmyslu, nemuselo by to dopadnúť najlepšie. Rýchle a neuvážené rozhodnutia nejde vždy zobrať späť. V práci sa nachádzaš na vrchole, avšak nezabúdaj na to, že na svojich zlozvykoch musíš pracovať aj naďalej. Pomôže ti to v mnohom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop