Žena s knihou v ruke

Lev

Nastal čas, aby si si začala robiť dlhodobejšie plány vo svojom živote. Horoskop odporúča, že najlepšie urobíš, ak nájdeš rovnováhu medzi telom a dušou. Podobne by tomu malo byť aj v prípade aktivity a oddychu. Je dôležité viac nazerať tomu, čo tvoje telo potrebuje. Ak sa to naučíš, máš vyhraté.

Panna

Horoskop radí, aby si bola sama sebou a naučila sa viac presadzovať svoje myšlienky a pocity. V prípade, že ti nejaká osoba blízka, mala by si v tomto smere vykročiť vpred a zmieniť sa o tom, čo cítiš. Zahoď preto obavy či predsudky a vykroč pred víkendom správnou nohou vpred.

Váhy

Dnešok sa bude niesť v charaktere hlbokých rozhovorov s tými, na ktorých ti záleží. Či už to bude tvoja polovička alebo akákoľvek spriaznená duša, tieto chvíle budú stáť za to. V práci si však nezabudni dokončiť všetky veci, až potom sa môžeš tešiť na voľný večer a víkend.

Škorpión

V poslednej dobe máš až príliš veľa záujmov. Niekedy je menej viac a toho by sa mala aj držať. Skús sa uvoľniť a ubrať z tempa, ktoré si nahodila počas posledných dní. Horoskop hovorí aj o tom, že môžeš byť dokonca aj prepracovaná. Dopraj si naozaj tento piatok odpočinok, zaslúžiš si ho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop