Instagram/lizarudkevich

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Už vo vzduchu cítiš vianočnú atmosféru? Pokiaľ nie, prečítaj si, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie. Možno dnes pochopíš pravú podstatu týchto sviatkov.

Baran

Nemusíš sa obávať žiadnej hádky a nedorozumenia. Bude sa ti dariť, preto sa neboj pustiť aj do ťažších úloh, ktoré zvládneš. Poobede sa obklop svojimi najbližšími, pretože nie každý má také šťastie, že sa s nimi môže rozprávať.

Býk

Mala by si nasledovať svoje srdce. Nepočúvaj to, čo ti hovoria ostatní, no to, čo si myslíš, že je pre teba správne. Si ešte mladá, preto si chyby môžeš dovoliť. Nech urobíš čokoľvek, obohatí ťa to a dodá potrebné skúsenosti na to, aby si sa mohla posunúť ďalej.

Blíženci

Dávaj si pozor na to, aby ťa nepotopil kolega, pretože by to malo katastrofálne následky. Najmä teraz, keď prichádzajú Vianoce. Vyhni sa akejkoľvek negatívnej energii, lebo by sa preniesla na teba a do večera by si bola smutná. Potrebuješ viac optimizmu.

Rak

V práci sa ti bude dariť, preto sa môžeš tešiť na dobrú náladu. Avšak, všetko sa môže zmeniť príchodom domov, kde budeš musieť vyriešiť závažnú otázku. Ako si s ňou poradíš je len na tebe, pretože ide o tvoju budúcnosť. Bude pozitívna alebo negatívna?

Lev

Mala by si rozšíriť svoj okruh priateľov, aj keď na to možno nie je ideálny čas. Si spoločenská osoba, preto popros kamarátov, aby ťa zoznámili s niekým ďalším. Chceš sa zabávať a je ti jedno s kým. Dávaj si však pozor na zdravie.

Panna

Už od rána budeš cítiť únavu a do práce sa ti nebude chcieť ísť. Napriek tomu sa premôžeš a zistíš, že si urobila dobre. Čaká ťa tam prekvapenie, ktoré ti pohladí dušu. Keď prídeš domov, venuj sa už iba sebe a snaž sa načerpať dostatok síl na zajtra.

Váhy

Dávaj si pozor na to, aby si si neublížila. Nemala by si riskovať, pretože môžeš prísť ku zraneniu, ktoré ťa počas sviatkov dosť obmedzí. Namiesto toho sa venuj činnostiam, ktoré sú bezpečné a nič ti pri nich nehrozí. Zdravie je vzácne.

Škorpión

Čaká ťa jedno milé stretnutie, na ktoré sa tešíš už od začiatku mesiaca. Vďaka nemu budeš mať dobrú náladu, čo spôsobí, že sa s nikým nepohádaš a ani nevyvoláš vojnu. Priala by si si, aby takýchto dní bolo čo najviac.

Strelec

Mala by si sa venovať svojmu priateľovi, pretože sa cíti odstrčený. Aj keď máš toho veľa, urobiť si čas na dôležitú osobu je dôležité. Zavolaj ho na prechádzku alebo si spolu večer zahrajte spoločenskú hru. Obnovíte medzi sebou lásku a dôveru.

Kozorožec

Budeš mať pocit, že sa má stať niečo zlé. Snaž sa ho zbaviť, inak prežiješ celý deň v napätí. Nič zlé ťa nečaká, preto môžeš byť pokojná a tešiť sa na prichádzajúce sviatky. Ak večer pomôžeš rodičom so sviatočnými prípravami, pocítiš vianočného ducha.

Vodnár

Ty si uvedomíš, o čom skutočne vianočné sviatky sú. Vďaka tomu sa prestaneš naháňať za dokonalosťou, ale spomalíš a budeš sa venovať rodine. Všetci z teba budú prekvapení, no tvoju prítomnosť si užijú. Snaž sa ich zabávať a byť milá.

Ryby

Práve teba čakajú hádky, ktoré si asi pred sviatkami nechcela spôsobiť. V poslednom období však toho bolo viac, preto ti prasknú nervy a na každého sa budeš hnevať. Skús stráviť chvíľu osamote a uvedomiť si, že takéto správanie nie je dobré. Keď sa upokojíš, ospravedlň sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy