Horoskop na dnes

Lev

Nedeľa bude pre teba príjemným a pokojným dňom. Navyše, mnoho vecí pôjde podľa tvojich predstáv. Ak si poslednú dobu nemala práve najviac času na svojho drahého, dnes to môžeš napraviť a dopriať si naozaj príjemné, spoločné chvíle vo dvojici.

Do nového vzťahu
zdroj: Unsplash/ Cody Black

Panna

V láske ti hviezdy skutočne prajú, a to doslova a do písmena. Preto, ak si bez záväzkov, určite zájdi na obľúbené miesta vo svojom okolí, je možné, že natrafíš na skvelého človeka opačného pohlavia. Ak patríš medzi šťastne zadané, je viac ako pravdepodobné, že začnete spoločne plánovať veci do budúcnosti.

Váhy

Nedeľa bude pre teba únavná a ty sa môžeš navyše cítiť z niečoho frustrovaná. I v láske je to všelijaké, len nie v úplnom poriadku. Skús tento deň tráviť viac osamote a dopraj si odpočinok a relax len pre seba. Toto obdobie nebude trvať dlho, čoskoro sa budeš cítiť omnoho lepšie.

Škorpión

Ako tento deň, tak aj celkovo je tento víkend pre teba akýsi nezaujímavý. Táto tvoja nie najlepšia nálada nepotrvá dlho. Už počas nasledujúceho týždňa sa omnoho zlepší ako v súkromnom, tak aj pracovnom živote. Máš sa naozaj na čo tešiť. Pozornosť by si podľa hviezd mala venovať svojmu zdraviu viac ako doposiaľ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop