žena píše

Lev

Dnes sa nenecháš ovplyvňovať okolím a to aj napriek tomu, že budeš istým spôsobom obeťou nejakých rozhovorov. Aj vďaka tomu, že sa stiahneš do svojho vnútra, sa môžeš cítiť spokojnejšie a šťastnejšie. Načúvať budeš intuícii, ktorú má viac ako skvelú a dokáže ťa navyše priviesť na nové a nečakané cesty vpred. Nezdané majú možnosť začať nový vzťah.

Panna

Aj napriek menším obmedzeniam v práci dnes môžeš zažiť vcelku príjemný a zábavný deň. Dobrá nálada bude panovať v tvojom okolí a preto si budeš rozumieť s mnohými ľuďmi. Horoskop však upozorňuje, aby si si dávala pozor na svalové kŕče a nesprávne pohyby. Prichádza k tebe láska a to za nečakaných okolností. Pokiaľ si bez partnera, neuzatváraj sa do seba.

žena s úsmevom
zdroj: Pexels/chris howard

Váhy

V tento piatok sa môžeš dostať do sporu s priateľom alebo kolegom a to predovšetkým v popoludňajších hodinách. Medzitým sa však môžeš veľmi rýchlo nahnevať na tých, ktorí sa nachádzajú v tvojej blízkosti. Zameraj sa na svoj domov a rodinu a užite si spolu pohodový večer. Niektoré môžu mať problém s autoritou, poukazujú na to niektoré tvoje nedostatky.

Škorpión

Dnešok je tým najsprávnejším dňom na to, aby si odštartovala svoje oneskorené plány. Nechaj sa v tomto prípade viesť svojimi pocitmi a sústreď sa na to, aby boli tvoje reakcie primerané, ale aj dobre premyslené. Ak si bez partnera, horoskop hovorí, že na ceste k tebe je niekto veľmi hodnotný. Neseď doma, o ostatné sa už postará osud.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop