žena sedí v kresle

Ani sme sa nenazdali a pred nami je posledná septembrová nedeľa. Horoskop praje opäť stretnutiam s najbližšími či priateľmi alebo rodinou. Pozor si však treba dať aj na nejaké finančné rozptýlenie a opatrnosť sa zíde u niekoho pri športe či akomkoľvek pohybe. Aký deň čaká dnes teba?

Horoskop na dnes

Baran

Pokiaľ sa nechceš stať obeťou nepriaznivého Mesiaca a Marsu, skús konať počas tohto dňa v akejkoľvek situácii s pokojom a rozvahou. Vyhýbaj sa zároveň možným zvratom. Môžeš byť navyše aj veľmi nervózna, čo ťa bude robiť tiež netrpezlivou. Obloha sa od ďalšieho týždňa zmení na omnoho priaznivejšiu.

Býk

V túto poslednú septembrovú nedeľu ťa budú astrálne vplyvy tlačiť k rozširovaniu svojich existenčných, ale aj profesionálnych obzorov. Nastal čas, aby si svoju pozornosť venovala tým najdôležitejším veciam a udalostiam. Očakávať môžeš počas tohto dňa aj materiálne šťastie. Neseď doma a vyjdi si niekam s priateľmi.

Žena, ktorú netrápi druhá brada
zdroj: Pexels/Matheus MMK

Blíženci

Tvoja pozitívna energia zvyšuje zároveň aj tvoju vitalitu. Priprav sa na veľa iniciatív, vďaka ktorým môžeš akékoľvek ťažkosti prekonávať bez straty dobrej nálady. Tento deň ti prinesie aj zlepšenie kvality tvojho života a vzťahov s ostatnými. Popoludnie praje stretnutiam s blízkymi, no nezabúdaj ani na tých, ktorí sú tvojmu srdcu najbližší.

Rak

Počas tejto nedele sú Jupiter a Saturn tvojimi priateľmi a vyzývajú ťa k tomu, aby si sa lepšie naladila na svoje projekty, ktoré máš naplánované. Je to čoraz viac možné, preto určite využi ich priazeň. Horoskop hovorí, že už za niekoľko dní by si mala vidieť možné výsledky. Celkovo vstupuješ do obdobia zmien a lepšej plynulosti, k svojim cieľom si čoraz bližšie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop