žena sedí v kresle

Lev

Dnešné hviezdy ti navrhujú, aby si sa nehrnula do príliš veľkých projektov. Je totižto stále lepšie dotiahnuť tie aktuálne do detailov. Nemusí ísť len o veci alebo situácie v pracovnej oblasti. Nezabúdaj taktiež, že dôvera v tvojich najbližších je nevyhnutnosťou. Vyhni sa jej skôr u tých ľudí, ktorých dobre nepoznáš.

Panna

Počas tejto nedele je v súlade s tvojím znamením hneď niekoľko planét, ktoré ti dodajú zvláštne čaro. Čo sa srdcových záležitostí týka, prichádza k tebe túžba obnoviť a oživiť akékoľvek typy vzťahu. Stretávaj sa predovšetkým s takými ľuďmi, ktorí naplnia tvoje očakávania. Hviezdy prajú aj tvorivej činnosti.

Intuíciu
zdroj: Unsplash/ Darius Bashar

Váhy

Priprav sa na to, že dnešné hviezdy ťa budú znervózňovať a rovnako si dávaj väčší pozor aj na nejaké nepredvídateľné udalosti. Môžeš sa cítiť o niečo viac citlivejšia a preto, ak musíš urobiť nejaké rozhodnutie, počúvaj svoje vnútro a samu seba. Rozhoduj sa sama, je to najlepšie, čo môžeš urobiť nielen pre svoje dobro, ale i pre dobro ostatných.

Škorpión

Ak si urobila isté rozhodnutie alebo sa chystáš ešte iba nejaké urobiť, ukáže sa ako správne. Dodá ti zároveň veľa sily a úspechov k tomu, aby si získala slávu, po ktorej tak veľmi túžiš. Horoskop hovorí, že úloha vodcu bude tentokrát tvoja, uspokojí a odmení ťa za tvoju trpezlivosť či vynaliezavosť. Dávaj si pozor na nejaké finančné rozptýlenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop