Lev

Hviezdy sú počas dnešného dňa nie celkom jednoznačné, aj preto ho môžeš prežiť v rôznych náladách. Nerob si z toho ťažkú hlavu, aj takéto dni sú súčasťou nášho života. Pokiaľ sa zamýšľaš nad novým projektom alebo možnou spoluprácou, buď trpezlivá a počkaj na lepšiu príležitosť. Večer si dopraj oddych a relax.

Panna

Horoskop radí, aby si si ujasnila svoje zámery, inak by si mohla riskovať, že nastávajúce dni prežiješ so smutnými očami a nie najlepšou náladou. Dnešný deň môže byť pre teba únavným aj v práci, no rozhodnutia, ktoré vykonáš, môžu byť smerodajnými k dosiahnutiu veľmi dobrých úspechov. Popoludnie alebo skorý večer si vyčleň pre len pre seba.

zdroj: Pixabay/StockSnap

Váhy

Mars a Venuša sú dnes v opozícii s tvojím znamením, preto páry, ktoré trápi kríza, môžu o svojich problémoch intenzívnejšie komunikovať. Na pracovisku to však bude lepšie, očakávajú sa nové a zaujímavé návrhy či spolupráce. Pokiaľ športuješ, dnešok je ideálnym na utriedenie myšlienok aj prostredníctvom pohybu.

Škorpión

Mesiac je pre teba priaznivý a na svojej strane máš aj hviezdy. Obklopovať ťa budú počas tohto dňa veľmi príjemní a zaujímaví ľudia. Pozor si však dávaj na rodinných príslušníkov, ktorí s tebou nemusia v nejakej záležitosti súhlasiť. Môže ísť dokonca aj o nejakú vec, ktorá sa už v rodine riešila, no niekto sa k nej vráti späť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop