A je tu opäť streda. Horoskop upozorňuje na hádky s rodinnými príslušníkmi a rovnako tak aj na pracovisku. Práce budú mať tiež niektoré z nás vyše hlavy, no napokon všetko zvládnu s prehľadom. Čo prinesie dnešný deň tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Pokiaľ si bez partnera, horoskop radí, aby si na lásku nezanevierala, práve naopak. Určite vyjdi viac do spoločnosti a udržiavaj kontakty. Aj vďaka takýmto ľuďom sa môžeš cítiť šťastnejšie a spokojnejšie. Na pracovisku sa niečo deje, preto buď o čosi viac opatrnejšia. Pokiaľ to zvládneš s prehľadom, môžeš byť povýšená.

Býk

Tie, ktorú sú vo vzťahu a plánujú si manželský život či rodinu, budú musieť najskôr vyriešiť nejaký problém v spoločnom živote. Aj ty buď na pracovisku opatrnejšia, mohla by si byť tou, ktorá vyvolá hádku alebo menší spor. Pokiaľ ti to situácia umožňuje, drž radšej jazyk za zubami a venuj sa svojim povinnostiam.

Sebavedomá žena, ktorú chcú muži
zdroj: Pexels/Radu Florin

Blíženci

Vo svojom znamení máš Venušu, ktorá bude dlhodobo priaznivá. Teš sa, pretože chvíle, plné lásky čakajú ako zadané, tak tie, ktoré sú bez partnera. Pokiaľ došlo v práci k nejakým nepríjemnostiam, aktívne Slnko sa postará o to, aby si sa vrátila späť do hry. Chce to však vynaložiť úsilie aj z tvojej strany. Určite to stojí za pokus.

Rak

Mesiac stojí pri tebe a preto nastal čas čeliť niektorým situáciám, ktoré ti spôsobili problémy. Stavaj sa voči nim s väčšou rozvahou a odhodlaním. Na pracovnom poli je možné, že sú tvoje nápady spochybňované. Pokiaľ cítiš v tomto smere krivdu, neboj sa postaviť sama za seba. Môžeš byť napokon aj celkom úspešná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop