žena

Lev

Blíži sa k teba energia, ktorá je typická pre tvoje znamenie. Pokiaľ si slobodná, neodmietaj pozvania na stretnutie. Na pracovisku je možné, že ťa čakajú nejaké starosti. Odlož ich však bokom, pôjde len o akési prechodné obdobie a všetko sa čoskoro vyrieši. Ľahšia strava a pohyb ti napomôžu v boji s jarnou únavou.

Panna

Od dnešného dňa už nie je Venuša v opozícii s tvojím znamením, preto sa ti bude vo vzťahu lepšie dýchať. Budeš ochotná viac komunikovať s partnerom i viesť otvorené diskusie. V práci nastal čas sprísniť niektoré veci a začať na sebe tvrdšie pracovať. Výsledky nenechajú na seba dlho čakať a ty sa môžeš v tejto oblasti rovnako aj viac presadiť.

Pár na ulici, je medzi nimi šanca na vzťah
zdroj: Pexels/Katerina Holmes

Váhy

Pokiaľ sa vo vzťahu snažíš nájsť rovnováhu, nebude to dnes najjednoduchšie. Buď viac trpezlivá, aj tieto veci potrebujú niekedy svoj čas. Čo sa práce týka, máš pred sebou náročné obdobie, ktoré však zvládneš aj za pomoci Jupitera a Saturnu. V prípade, že pociťuješ únavu, dopraj si viac oddychu, pomôže ti aj meditácia.

Škorpión

Hviezdy dnes prajú vzťahom a aj na nezadané by sa mohlo usmiať šťastie. V práci očakávaj menšie komplikácie, nepôjde však o nič vážne a veľmi rýchlo sa vyriešia. Tvoj inštinkt ťa bude viesť správnym smerom. Popoludnie praje pracovným stretnutiam, ktoré dokážu so sebou priniesť viacero dlhodobých spoluprác.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop