žena

Strelec

Cez tvoje znamenie dnes uskutoční Slnko priaznivý prechod, preto očakávaj vcelku pozitívny deň. Dariť sa ti bude v práci, ale aj v súkromí. Horoskop však upozorňuje, aby si neočakávala od niektorých ľudí príliš veľa. Pokiaľ však zbadáš, že niekto v tvojom okolí nemá svoj deň, určite mu daruj kúsok zo svojej dnešnej dobrej nálady.

Kozorožec

S príchodom jari porastie aj tvoja nerozhodnosť v niektorých záležitostiach. V práci by si si mala taktiež ujasniť niektoré dôležité povinnosti a ak nastali zmeny, tak rovnako aj tie. Pokiaľ si to týmto spôsobom nastavíš a nasmeruješ, nehrozí žiadna komplikácia. Dávaj si pozor na sladké jedlá a nápoje, nezabúdaj na prísun vitamínov aj z ovocia a zeleniny.

Najlepšie povolania
zdroj: Unsplash/ Gelmis Bartulis

Vodnár

Pokiaľ si po rozchode, prichádza obdobie, kedy sa prestaneš zamýšľať na tými udalosťami, pre ktoré tvoj vzťah skončil. Konečne pocítiš slobodu a tieto chvíle si budeš naplno užívať. V prípade, že chceš v práci zmeniť niektoré veci, nesmieš ich robiť nepremyslene. Zachovaj pokoj, rozvahu a trpezlivosť, vyplatí sa ti to.

Ryby

Tvoje ráno môže byť tlmené, no obed a popoludnie už budú omnoho lepšími. Čakajú ťa aj nejaké stretnutia, ktoré by si nemala odmietať, pokiaľ si bez partnera. Na pracovnom poli prichádzajú nové úlohy, na ktorých začneš pracovať už dnes. Sú predurčené na to, aby ich výsledky viedli k ekonomickému, ale i osobnému rastu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop