pár

Strelec

Hviezdy tohto dňa sú predzvesťou dynamických a príjemných chvíľ v spoločnosti tvojich priateľov. V popredí sú aj akékoľvek nové kontakty a známosti. Nechýba ti ľahkosť pri vytváraní väzieb s ľuďmi, dokonca aj s tými, ktorí sa nedávno dostali do tvojho života. Úspechy očakávaj v spoločnosti a obchodných rokovaniach, pretože je možné uzavrieť dobrý obchod.

Kozorožec

Dnešné vplyvy hviezd sú užitočné na realizáciu finančného projektu a optimalizáciu tvojho času. Darí sa ti veľmi dobre v každej činnosti a vo všetkom, čo sa rozhodneš robiť. Môžeš sa taktiež spoľahnúť na vlastné finančné zdroje, aby si sa vyrovnala s výdavkami, ktoré sú spojené s voľným časom a dovolenkami.

zmysel života
zdroj: Pixabay/818376

Vodnár

Krásna astrálna obloha má výhľad práve na tvoje znamenie. Astrálna scenéria je synonymom citlivosti, vnímavosti, vitality a lásky. Si protagonistkou spoločenského života, ale môžeš si vychutnať aj veľmi horúce intímne chvíle. Špeciálna chémia sa ukazuje s Blížencami, Levom a Váhami, no tiež osobou rovnakého znamenia. V praxi sa očakávajú úspechy v oblasti cestovania, cestovného ruchu a športu.

Ryby

Túžba nasledovať nové cesty je silná a takmer všetko ťa dnes uspokojuje. Vďaka lunárnemu vplyvu sa môžeš počas tohto májového utorka zmieriť s tou osobou, ktorá ťa v minulosti potrápila. Práca a štúdium sú na tom veľmi dobre. Merkúr a Saturn ťa taktiež chránia. Zelená svieti akémukoľvek pohybu alebo športu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop