žena s ružou

Strelec

Dnešok bude pre tvoje znamenie spravodlivým dňom. Priaznivá Venuša pomôže tým, ktoré by sa chceli priblížiť k vzdialenej osobe. Využi jej silu, pokiaľ je to tvoj prípad. Ak si vo vzťahu a nastali v posledných dňoch menšie či väčšie škriepky, dnes o nich môžeš v plnom nasadení debatovať so svojou polovičkou. Kto z dvojice pochybil, vyjde najavo.

Kozorožec

Tie, pre ktoré bude táto sobota pracovnou, budú veľmi zaneprázdnené, čo môže mať vplyv aj na vzťah. Pokiaľ je tvoja vyťaženosť v tejto oblasti dlhodobá, mala by si popremýšľať nad tým, či je naozaj správne robiť to na úkor lásky. Nezadané dnes môžu vyjsť do spoločnosti, za dverami domu totižto čaká niekto veľmi zaujímavý a sympatický.

Žena pracuje, je workoholička
zdroj: Pexels/Polina Zimmerman

Vodnár

Pokiaľ si vo vzťahu, je možné, že budeš so svojou polovičkou riešiť osobné alebo ekonomické záležitosti. Nezadané si musia dať pozor na to, či človek, ktorého spoznali, je pre nich tým pravým. Ak tvoju myseľ zamestnáva viacero vecí, s ktorými si nevieš dať rady, skús vypnúť a odísť na niekoľko hodín mimo svojho domova. Ideálnou voľbou je príroda.

Ryby

Dnešok bude pre teba pohodovým dňom s dávkou oddychu a relaxu. Hviezdy naznačujú, že nezadané môžu niekoho stretnúť a zažiť veľmi príjemné emócie. Ak máš partnera, užite si chvíle tohto voľného dňa vo dvojici. Vyberte sa na vaše obľúbené miesto alebo pokojne aj celodenný výlet. Tieto spoločné chvíle budú rozhodne stáť za to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop