Rozchody majú svoje dôvody. Pre niektorých ľudí sú nepochopiteľné, pre iných sú viditeľné a zrozumiteľné. Znamenia nemôžeme zo všetkého viniť, no do určitej miery sa na tom podieľajú.

Dnes ti tvoje znamenie odhalí potenciálny dôvod, pre ktorý sa s tebou môže tvoj partner rozísť. Daj si na to pozor a snaž sa tomu zlozvyku vyhýbať.

Baran

Tvoj priateľ sa môže s tebou rozísť práve preto, že si veľmi tvrdohlavá. Neprijímaš názory ostatných a ani frajera si nechceš vypočuť. Máš svoju pravdu, ktorej veríš a držíš sa jej. Fungovanie s tebou vie byť veľmi náročné.

Býk

Najhoršia vlastnosť, ktorú tvoj partner neznesie je tvoja žiarlivosť. Nemôžeš si však pomôcť, máš ju v sebe odvtedy, čo randíš s mužmi. Žiarlenie sa dá akceptovať, no len do určitej miery. Ty to preháňaš a to tvoj priateľ nemôže vystáť.

Blíženci

Tvoj frajer sa s tebou môže rozísť preto, pretože si veľmi bláznivá a šialená. Máš v sebe malé hravé dieťa, ktoré nemá vypínač. Kvôli tomu v niektorých situáciách lezieš svojmu partnerovi na nervy a nemôže to prijať. Mala by si to trochu obmedziť.

Rak

Si nestála. Najhoršia vlastnosť, ktorá môže vyvolať rozchod je práve tá, že veľmi často meníš svoje nálady a rozhodnutia. Jeden deň je všetko v poriadku, no na ten druhý ti niektoré veci prekážajú. Partner sa bojí, že by si bola nestabilná aj v dlhodobom vzťahu.

Lev

Rozchod ti hrozí preto, že si často sebecká. Dopraješ sebe, no druhým nie. Aj v tomto období, kedy by si mala pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú, si na to nevieš nájsť čas. Priateľ z toho nie je nadšený, pretože so sebeckou osobou nechce byť vo vzťahu nikto.

Panna

Tvoj priateľ sa s tebou môže rozísť preto, pretože si zakladáš na detailoch a si perfekcionistka. Áno, je to bežne pozitívna vlastnosť, no niekedy to preháňaš a robíš z komára somára. Nesnaž sa byť veľkou detailistkou, pretože by to s tebou nedopadlo dobre.

Váhy

Rada porušuješ pravidlá. Tvojmu partnerovi to na tebe prekáža, pretože keď si dospelá, už by si mala vedieť, čo je správne a čo nie. Porušovanie pravidiel patrí medzi tie zlé činnosti, preto ak nechceš skončiť sama, vyhni sa tomu a všetky nariadenia dodržiavaj.

Škorpión

Tvoj milovaný sa s tebou môže rozísť, lebo si v posteli náročná. Túžiš po vášni, máš v sebe veľa temperamentu a rada skúšaš nové veci, o ktorých si si čítala. Experimentovanie je v posteli potrebné, no taktiež by si to nemala preháňať. Všetko s mierou.

Strelec

Túžiš po slobode. Aj keď máš (možno) vzťah, stále túžiš po tom, aby si bola nezávislou a slobodnou osobou. Partner to na tebe neznáša, pretože po rokoch by sa rád posunul ďalej, no ty s tým nesúhlasíš. Namiesto toho vyhlasuješ, že tebe je takto dobre.

Kozorožec

Si príliš sarkastická. Život berieš s ľahkosťou a s humorom. Miluješ, keď sa môžeš na niekom zasmiať. Tvoj priateľ však nevie, čo si má o tom myslieť, pretože vysielaš zmiešané signály. Môže sa s tebou rozísť, lebo nebude vedieť, či ho ľúbiš naozaj alebo si len robíš žarty.

Vodnár

Rozchod môže prísť preto, pretože si príliš zasnívaná. Máš vlastné ideály a ľudí si prikrášľuješ. Kvôli tomu často nevieš rozlíšiť, čo je realita a čo sen. Frajerovi sa to nepáči a tak, keď s tým neprestaneš, navrhne ti ultimátum.

Ryby

Si citlivka. Aj keď sa dá táto vlastnosť považovať za pozitívnu, v mnohých situáciách reaguješ prehnane. Rozplačeš sa pre každú maličkosť, ktorá ťa vystraší. Tvoj priateľ to nemusí vydržať a tak ti môže navrhnúť rozchod.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.