žena s ružou

Lev

Túto sobotu očakávaj ako diskrétny deň. Horoskop hovorí, že hviezdy zaisťujú veľké veci tým, ktoré sú bez partnera. Ak si vo vzťahu, tu je možné tento zväzok posunúť do vyššieho levelu. To znamená, že môžete plánovať spoločnú budúcnosť, svadbu alebo rodinu. Nebo je vám v tomto smere veľmi priaznivo naklonené.

Panna

Čaká ťa skutočne fantastický deň a máš sa na čo tešiť. Prichádza totižto dôležitá životná etapa pre single, ale i tie, ktoré sú vo vzťahu. Nezadané budú mať príležitosť sa zamilovať a dlhodobé páry môžu začať riešiť projekty týkajúce sa spoločného bývania. Večer si však nezabudni dopriať dostatok oddychu a relaxu, ideálne vo dvojici.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Váhy

Veľmi pekný deň môžu očakávať predovšetkým nezadané, Venuša sa chystá vrátiť priaznivo a pozitívne ovplyvniť nájdenie spriaznenej duše. V prípade, že si vo vzťahu a prežívate s partnerom nie najlepšie obdobie, nesmúť. Nič nie je stratené. Avšak, pokiaľ už tento človek nezohráva v tvojom živote takú dôležitú rolu ako kedysi, skús sa nad pokračovaním tohto zväzku zamyslieť.

Škorpión

Počas dnešnej soboty musia slobodné pochopiť, čo ich srdce naozaj cíti, potrebuje, ale aj dokáže prijať. Páry, ktoré sú dlhodobé, môžu prežívať nie najlepšie obdobie a nevyzerá to ani na zmierenie. Horoskop radí, aby si zbytočne nezvyšovala hlas a dávala si rovnako pozor na svoje slová, ktoré by mohli situáciu ešte zhoršiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop