žena

Pred nami je ďalší májový štvrtok, ktorý mnoho z nás považuje za malý piatok. Horoskop hovorí, že Mesiac v Splne má ešte stále účinky na viacero znamení. Na niekoho čaká veľa lásky, romantiky a krásnych chvíľ vo dvojici. Iné by sa zasa mali pustiť do svojich veľkých projektov. Čo prajú dnešné hviezdy tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí o príjemnom dni s vynikajúcimi planetárnymi vplyvmi. Tie ťa nútia pozerať sa ďaleko, dokonca až za svoje obvyklé existenčné hranice. Z tohto dôvodu môžeš cítiť nutkanie konať alebo sa vydať na nejakú novú životnú cestu. Aj Amor by mohol vystreliť svoj šíp tvojím smerom. Je len na tebe, akým spôsobom využiješ príležitosť s osobou, ktorá prišla do tvojho života.

Býk

Vplyv Mesiaca v Splne je magnetický, pomáha znovuzrodiť, regenerovať, meniť situácie k lepšiemu, zbaviť sa povrchnosti a dvojitých významov. Taktiež by si sa nemala uspokojiť s výsledkami, ktoré považuješ za priemerné. Hviezdy hovoria o konštruktívnej klíme do takej miery, aby si sa vo svojom živote nenudila.

ako kombinovať farby
zdroj: Pexels/W O L F Λ R T

Blíženci

Dnešný Mesiac ťa vôbec neruší. Dobrá intuícia a astrálne podnety sa očakávajú aj vo vzťahovej a spoločenskej sfére. V medziľudských vzťahoch sa správaj prirodzene a pokojne, pretože môžeš týmto predísť akýmkoľvek nedorozumeniam. Je možné, že chceš získať jasnosť aj v rodine, kde vládne vzájomná náklonnosť a porozumenie.

Rak

Astrálne vplyvy tohto dňa kladú dobrý dôraz vo vzťahu k zdraviu, koníčkom a domácim miláčikom. Pozitívne energie dodávajú rovnováhu a vnútornú silu všetkým osobám, ktoré sú narodené v tomto znamení. Kľúčom k blahobytu sú voľnočasové aktivity a v spoločenskom živote sektor, v ktorom môžeš spoznávať nových ľudí či baviť sa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop