žena v parku

Pred nami je prvý marcový víkend. Horoskop hovorí, že viaceré z nás si doprajú oddych a relax, avšak v niektorých vzťahoch môže panovať napätie, ktoré povedie k diskusiám. Aká sobota dnes čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Ak máš rodinu, deti a manžela, je možné, že si sa v posledných dňoch musela o nich postarať, no na seba si akosi zabudla. Dopraj si dnešnú sobotu oddych pre zmenu ty, zaslúžiš si ho. Pre tie, ktoré ju strávia pracovne, prichádza možnosť uzavrieť dobrú spoluprácu.

Býk

Vo vzťahu dnes môže byť napätá situácia, no aj vďaka nej sa budeš môcť s partnerom otvorene porozprávať o veciach, ktoré ťa už dlhšie ťažia na srdci. Aj takéto momenty sú občas prínosom, preto z tohto dnešného nemaj obavu. Večer si dopraj dostatok oddychu a relaxu.

Red flags vo vzťahu
zdroj: Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Blíženci

Ak si bez partnera, vyjdi si niekam von s kamarátkou a nezabudni sa vôkol seba poobzerať. Môžeš stretnúť niekoho pre teba veľmi zaujímavého. Celkovo bude tvoj deň veľmi produktívny, preto ho využi naplno, ako sa len dá. Naplánované cesty budú priať pekným zážitkom.

Rak

Hviezdy dnes nie sú naklonené srdcovým záležitostiam. Pokiaľ však ide o dlhodobejšie páry s problémami, bude možné daný vzťah zachrániť. V prípade, že si potrebuješ vyvetrať hlavu, vyjdi na čerstvý vzduch a dopraj si prechádzku v okolí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop