žena sa drží za hlavu

Lev

Dnes bude pre teba náročnejšie nájsť správny prístup k tvojmu partnerovi. Pokiaľ to však vezmeš s nadhľadom, môžeš prežiť vcelku príjemnú sobotu. Nezabúdaj však okrem domácich prác aj na oddych a relax, ktorý si môžeš dopriať predovšetkým cez víkend. Ak vnímaš, že ti chýba pohyb, mala by si sa zamyslieť nad nejakým pravidelným športom, ktorý pomôže tvoje telo dostať po zime do formy.

Panna

Prichádza veľmi dobré obdobie, ako v láske, tak i pracovnej oblasti. V prípade, že máš dnes ešte nejaké pracovné povinnosti, dopadnú nad očakávanie a ty si budeš môcť užívať veľmi príjemnú sobotu. Jarné lúče slnka ťa budú ťahať na čerstvý vzduch, preto neváhaj a určite sa vyber so svojou polovičkou na vaše obľúbené miesto.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Váhy

Horoskop hovorí, že na svojej strane máš Mesiac, ktorý sa postará predovšetkým slobodným o nejaké zaujímavé a príjemné stretnutia. Aj to je dôvod, prečo by si nemala dnešný voľný deň tráviť len doma. Páry čakajú taktiež veľmi pekné spoločne strávené chvíle, ktoré môžu mnoho vzťahov ešte viac upevniť.

Škorpión

Je možné, že sa nachádzaš v období, ktoré nie je v oblasti lásky pre teba najzaujímavejším, preto sa orientuješ skôr na iné záležitosti. Hviezdy ti však práve v tomto smere prajú, preto by si to mala o to viac využiť. Práve teraz na jar by sa mohlo zrodiť niečo veľmi krásne. Pokiaľ je v tvojom živote niekto, koho zaujímaš, mala by si mu dať šancu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop