Photo by Odonata Wellnesscenter from Pexels

Nikdy nevieš, čo sa ti môže cez týždeň stať. Či ťa čaká prekvapenie, nová výzva, alebo niečo zlé. Preto by si si mala dávať pozor a tento týždeň sa riadiť múdrosťou, ktorú si prečítaš nižšie.

Baran

Láskavé slová môžu byť stručné a ľahko sa vyslovia, no ich ozveny sú nekonečné. Znamená to, že by si mala rozmýšľať nad tým, čo povieš, aby si druhým ľuďom zlepšila deň.

Býk

Deň, ktorý ti môže zmeniť život, sa začína každé ráno. Znamená to, že aj keď sa ti deň predtým nevydaril, nemusí sa to opakovať. Každý deň máš šancu na polepšenie.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Že nedostaneš vždy čo chceš, je niekedy obrovské šťastie. Znamená to, že nemusíš silou-mocou dostať to, čo chceš a aj tak môžeš byť šťastná.

Rak

Často čiarku dávaš tam, kde by si už dávno mala dať bodku. Znamená to, že by si sa mala posunúť z miesta a nespomínať na budúcnosť. Jedine tak budeš šťastná.

Lev

Si schopná veľkých vecí, pokiaľ ťa nepremôže strach zo svojej slabosti a zlyhania. Znamená to, že by si sa tento týždeň mala odhodlať na veci, ktorých si sa predtým bála.

Panna

Moment, keď si pripravená vzdať sa, je obvykle ten moment, kedy sa začínajú diať zázraky. Znamená to, že sa nikdy nemáš vzdávať a život ťa za to odmení.

Váhy

Keď prehráš, nezabudni na tú lekciu. Znamená to, že aj prehra ťa môže niečo naučiť. Zvyčajne to, ako sa môžeš zlepšiť. Mysli na to.

zdroj: Photo by bruce mars from Pexels

Škorpión

Otvor sa zmenám, ale nestrácaj svoje vlastné hodnoty. Znamená to, že by si mala prijať aj iné názory, než len tie svoje, ale zároveň mať stále triezve uvažovanie. Môžeš zažiť veľké veci.

Strelec

Najužitočnejším umením zo všetkých umení je umenie byť užitočný. Znamená to, že by si ľuďom mala tento týždeň podať pomocnú ruku. Oplatí sa ti to.

Kozorožec

To, že dosiahneš úspech je dôkazom pre všetkých, že ostatní ho môžu dosiahnuť tiež. Znamená to, že by si nemala zaspať na vavrínoch a stále na sebe pracovať. Obzvlášť tento týždeň.

Vodnár

Aj najhoršia hodina v tvojom živote má len 60 minút. Znamená to, že si nemáš pokaziť celý týždeň len preto, pretože ti niekto pokazí jednu hodinu.

Ryby

Peniaze majú hodnotu len vtedy, ak si ich máš čas s niekým užiť. Znamená to, že ti nemá až tak veľa záležať na peniazoch, ale skôr na tom, kto bude okolo teba a s kým budeš tráviť čas.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy