Žena drží v ruke veniec

Do tých najkrajších sviatkov v roku nám ostávajú doslova už len posledné hodiny. Niektorí ľudia práve teraz najviac stresujú a výnimkou možno nie je ani tvoje znamenie. Poď zistiť, aký horoskop ťa dnes čaká. 

Ak by si náhodou naozaj stresovala, mala by si sa upokojiť, pretože sa nič predsa nedeje. Budeš len so svojimi najbližšími, nechystá sa k tebe na návštevu prezidentka alebo pápež.

Horoskop na dnešný deň

Baran

Dnes budeš mať pocit, že si na niečo zabudla, no stále nebudeš vedieť prísť na to, čo to je. V práci by si mala mať všetko hotové, ale čo darčeky? Kúpila si už pre každého niečo? Skontroluj si radšej aj domáce zásoby, aby si niečo nezabudla dokúpiť.

Býk

V práci ťa čaká malá potýčka s kolegyňou, ale rýchlo si to vyriešite. Určite by si mala poobede alebo večer zájsť na vianočné trhy, lebo inak už na to nebudeš mať čas. Vezmi aj kamošov, lebo počas sviatkov sa asi nebudete mať možnosť stretávať, keďže každý bude niekde inde.

Denný horoskop
zdroj: Instagram/ralu_teodorescu

Blíženci

Horoskop varuje, že práve ty budeš vo veľkom strese a budeš panikáriť, že nestíhaš dokončiť všetko pred sviatkami. Máš dve možnosti – buď dnes ostaneš v práci dlhšie a obetuješ svoju domácu pohodu, alebo to dokončíš až po Vianociach. Svet sa určite nezrúti, keď niečo odovzdáš s meškaním.

Rak

Doteraz si vianočnú náladu veľmi nemala, ale dnes sa to zmení. Poobede si vyzdobíš celú domácnosť, na rad príde konečne aj stromček a možno ti ostane trochu času aj na pečenie. Daj si ale pozor, aby ti niečo neprihorelo, keď sa budeš venovať viacerým činnostiam naraz.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop