Instagram/allisonbickerstaff

Aj dnes sme si pre teba pripravili denný horoskop, na základe ktorého zistíš, čo môžeš očakávať počas dňa. 

Baran

Neunáhli sa a všetky veľkolepé plány si ešte nechaj prejsť hlavou. Pretože nie si zrovna v pozícii, kedy by sa ti risk vyplatil. Len by si si skomplikovala cestu a ťažko by sa naprávali tie chyby.

Býk

Šťastie predsa spočíva aj v celkom jednoduchých veciach. Nemusíš sa za každú cenu naháňať za vecami, ktoré v skutočnosti ani nepotrebuješ. Uvidíš, že úsmev na tvári ti prinesie aj obyčajný telefonát so známymi.

Blíženci

Aj hviezdy sú ti naklonené, čo sa citovej stránky týka, preto je na čase sa otvoriť a byť viac úprimná k partnerovi. Zblíži vás to. Všetky nezhody, ktoré medzi vami zavládni sa dnes vyriešia.

Rak

V osobnom živote sa ti konečne začne dariť. Partner si uvedomuje, že bez teba nemôže existovať. A dá ti to aj najavo. Chyby z minulosti nespájaj s prítomnosťou. V práci s tebou bude chcieť hovoriť tvoj vedúci.

Lev

Ráno začneš s úsmevom, a tak to bude pokračovať až do večera. Takéto dni by sme chceli mať každý deň, ale keďže to nie je úplne možné, užívaj si to. V neskorších hodinách očakávaj dôležitý telefonát.

Panna

Neber si všetko na svoje plecia, nehovoriac o starostiach iných. Mnohí v tvojom okolí ťa začínajú využívať a teba to zbytočne oberá o posledné zvyšky energie. Dnes si na to dávaj obzvlášť pozor.

Váhy

Tvoji priatelia sa budú dožadovať tvojej pozornosti. Tak im ju dopraj. Už dávno ste si nevyšli len tak von. Uvidíš, že aj keď sa ti nechce, nakoniec to neoľutuješ a dobre sa zabavíš. Prídeš na nové myšlienky.

Škorpión

Osoba, ktorá ti ublížila v minulosti sa dnes opäť objaví v tvojom živote. Zachovaj si chladnú hlavu a nedaj najavo, že ťa to stále trápi. Čo bolo, bolo. Nechaj to plávať, je čas sa posunúť cez to.

Strelec

V práci sa neudeje nič prevratné, čo sa ale nedá povedať o tvojom vzťahu. Vyzerá to, že to posuniete s partnerom o level vyššie. Síce ťa spočiatku bude ovládať neistota, či robíte správne, ale nakoniec zistíš, že áno.

Kozorožec

Najmä ráno očakávaj veľmi dôležitú správu. Nechaj si to hlavne všetko prejsť hlavou a nereaguj hneď. Spontánne rozhodnutia by boli v tvojom prípade dnes viac na škodu ako na osoh.

Vodnár

To, že majú iný názor ako ty ešte neznamená, že nemajú pravdu. Kým začneš útočiť, vypočuj si všetko, čo ti chcú povedať. Nakoniec zistíš, že to nie je vôbec od veci. A otvoria sa ti oči.

Ryby

Tvoj deň sa začne a aj skončí na výbornú. Už dávno si nepociťovala tak príjemné pocity. A za všetko môže tvoj partner, ktorý sa ti snaží prichystať prekvapenie. Chce medzi vami opäť naštartovať iskru.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy