šťastná žena horoskop

Čo ťa čaká predposledný deň pracovného týždňa? Ak chceš vedieť, aký horoskop je pripravený práve pre tvoje znamenie, čítaj ďalej. 

Dnes je to tak pol na pol. Niektoré znamenia čakajú pozitívne a šťastné správy, iné by sa mali pripraviť na nevydarený deň s možnými zdravotnými komplikáciami. Do ktorej skupiny sa budeš radiť ty?

Horoskop na dnes

Baran

V práci sa priprav na náročný deň. Buď budeš zavalená prácou, alebo si ťa zavolá šéf na koberček. Potom si dopraj radšej oddych a načerpaj nové sily. Nájdi si čas na niečo, čo robíš rada. Uvar alebo si objednaj chutné jedlo, ktoré si už dlho nemala.

Býk

Dnes by si si mala vyčleniť čas na svoju polovičku. Posledné dni si ho trochu zanedbávala. Prácu a povinnosti odlož bokom a doprajte si romantický večer vo dvojici, či už niekde vonku, alebo ostanete doma. Ak si single, môžeš ísť von s kamoškou alebo navštív rodičov.

Dvojica v aute
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Blíženci

Chladnejšie dni sa začínajú odrážať na tvojom zdraví. Urob si doma zásobu vitamínov a lepšie sa obleč, aby si neprechladla. Dokonči si všetky úlohy, ktoré máš, aby si si mohla dopriať ničím nerušený víkend. Urob si nejaké plány s priateľom alebo kamošmi a vypadnite spolu niekam.

Rak

Dnes ti hviezdy veľmi neprajú. Vyzerá to tak, že sa pohádaš takmer s každým, koho stretneš. Bude z teba vyžarovať zvláštna energia, preto dobre zváž, komu čo povieš, aby si to neskôr neľutovala. Radšej sa snaž o nejaký kompromis.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop