šťastná žena horoskop

Lev

Po náročných dňoch ťa čaká trochu oddychu. Zober si voľno a dopraj si predĺžený víkend. Odporúčame ti beauty deň, ktorý si určite už dlho nemala. Navštív kaderníčku, k nechtárke si choď dať urobiť pekné jesenné nechty alebo si dopraj wellness. Povinnosti ti neujdú, dopraj si trochu odpočinku.

Panna

Práve ty budeš mať to šťastie, takže sa priprav na dobrú správu, ktorú si už dlho čakala. Príjmu ťa do nového zamestnania, vyhráš v lotérii alebo sa ozve dávny priateľ z minulosti, na ktorého si si nedávno spomenula? Nechaj sa prekvapiť, no dnešok si užívaj, budeš sa mať naozaj dobre.

Váhy

Neboj sa priznať si, že je toho na teba veľa. Nesnaž sa všetko vyriešiť sama, radšej popros o pomoc priateľa alebo niekoho blízkeho. Ak sa budeš takto stresovať, bude to mať negatívny vplyv na tvoje zdravie. Choroba je teraz to posledné, čo si môžeš dovoliť. Dopraj si veľa čerstvej zeleniny a ovocia a trochu sa hýb.

Škorpión

Tvoj dnešný horoskop je ako na hojdačke. Čakajú ťa totiž príjemné, no aj menej príjemné udalosti. Buď preto pripravená na všetko a maj oči otvorené. Tou dobrou časťou môže byť stretnutie s novou osobou, ktorá môže výrazne ovplyvniť tvoj život.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop