žena na výlete

Strelec

Patríš medzi tie, ktorým sa nikdy nepáčilo stáť na jednom mieste, a preto si si zakaždým išla za svojimi cieľmi. Je možné, že presne nad týmto sa budeš zamýšľať aj v túto sobotu. Horoskop však radí, aby si začala konať ihneď. Možno sa niekomu tvoje konanie nebude pozdávať a prídu menšie hádky, nezaoberaj sa však týmito ľuďmi a choď si za svojím.

Kozorožec

Pre niektoré prichádza hektické obdobie, a to predovšetkým na pracovnom poli. Čaká ťa veľa stretnutí, rokovaní a možno aj pracovné cesty. O to viac ti horoskop odporúča, aby si nabrala počas dnešnej soboty dostatok síl a energie, budeš ich potrebovať. Ak športuješ, dopraj si relax v podobe pohybu, tvoje telo sa ti zaň odvďačí.

Vodnár

Ešte nikdy si nebola taká nadšená ako v tomto období. Dnešok nebude iným, pretože pokračuješ vo veciach, do ktorých si sa pustila a chceš v nich pokračovať aj naďalej. Nie je nič lepšie, ako pracovať na tom, čo nám prináša takéto skvelé pocity. Nezabúdaj aj na oddych, pretože energiu budeš ešte potrebovať aj počas nového týždňa.

Ryby

Pokiaľ mali niektoré v posledných dňoch problémy vo vzťahu, dnešná sobota bude v tomto smere iná. Vďaka planéte Saturn nájdeš so svojím drahým rovnováhu a niektoré záležitosti si aj bližšie vysvetlíte. Prehlbujte túto harmóniu a vyberte sa niekam vo dvojici. Akú formu zvolíte, to už záleží len na vás.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop