žena na výlete

Lev

Ak je v tvojom živote človek, ktorý ti je blízky a rovnako aj ty jemu, čakajú vás veľmi príjemné, spoločne strávené sobotňajšie chvíle. Hviezdy prajú aj rodinným alebo priateľským stretnutiam. Využi tieto chvíle, pretože nie je na ne priestor každý deň. O to vzácnejší si navzájom budete. Večer môžeš pocítiť miernu únavu, dopraj si odpočinok.

Panna

Je možné, že niektoré budú počas dnešného dňa pracovať a sobota im bude v tejto oblasti priať. Čokoľvek dnes organizuješ, dopadne to nad tvoje očakávania a môžu sa dokonca nadviazať aj nové a dlhodobé spolupráce. Večer si nezabudni dopriať po tomto úspešnom dni oddych a načerpať energiu, ktorú si dnes vynaložila.

práca
zdroj: Pexels/MART PRODUCTIONS

Váhy

V opozícii voči tvojmu znameniu je Mars, ktorý ťa zároveň vyzýva na zamyslenie sa nad niektorými záležitosťami. Dávaj si tiež pozor na rodinné alebo partnerské hádky, ktoré by mohli byť veľmi ostré. Týkať sa môžu nejakých majetkových záležitostí. Ak si potrebuješ vyčistiť hlavu, určite nezostávaj doma a choď sa niekam vyvetrať.

Škorpión

Sama vieš, že pokiaľ nemáš v láske záruku, ani vzťah nebude fungovať tak, ako by mal. Niektoré, žiaľ, netrvajú ani dlho. Ak sa v takomto nachádzaš, mala by si prehodnotiť, či ti naozaj stojí za to. Na svojej strane máš však Merkúr, ktorý sa postará o to, že dnešok stráviš pokojne a budeš mať zo seba veľmi dobrý pocit.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop