pár na poli

Strelec

Dnes môže nezadané zasiahnuť amorov šíp. Veľa však bude závisieť od tvojho osobného rozhodnutia. Niektoré ešte môžu byť sklamané z predošlej nevydarenej lásky, no predsa túžia po tom, aby si ich niekto všimol.

Príležitosť zažiť náhlu vášeň v tomto prípade chýbať nebude. Hviezdy podajú pomocnú ruku tým, ktoré sa zamýšľajú nad prírastkom do rodiny alebo nad manželstvom, či partnerským spolužitím.

Kozorožec

V prípade, že dnes nemáš veľa pracovných povinností, horoskop odporúča, aby si si viac užila deň zábavou. Voľné chvíle sú pre náš život veľmi potrebné, preto si ich dopraj práve dnes.

Môžeš mať navyše veľkú ambíciu stať sa užitočnou vo svojom okolí a vďaka tomu sa cítiš veľmi dobre. Niektoré páry zažijú fyzické odlúčenie, ktoré bude potrebné zvládnuť. Aj táto udalosť ti pomôže lepšie pochopiť niektoré veci.

Šport podľa povahy
zdroj: Pexels/ Quang Nguyen Vinh

Vodnár

Horoskop hovorí, že by si sa nemala zamýšľať nad tými záležitosťami, z ktorých sa necítiš najlepšie. Pokiaľ si v minulosti zažila niečo nepríjemné a podarilo sa ti to časom prekonať, už nemá význam to znova vyťahovať na povrch.

Je úplne jedno, či išlo o vzťah alebo priateľstvo, je to už za tebou. V prípade, že sa ťa dnes bude snažiť niekto nahovoriť na niečo, s čím nie si stotožnená, nerob to.

Ryby

V dnešný štvrtok nedovoľ, aby ťa premohla únava, úzkosť a snaž sa zostať pokojná. Je možné, že v rodinných záležitostiach si si myslela, že už máš to najhoršie za sebou, no predsa sa niečo vrátilo, čo ťa prinútilo postaviť sa problému z očí do očí.

Neistota môže pretrvávať aj profesionálnej oblasti, tá sa však čoskoro rozplynie. Večer si dopraj oddych a dostatok spánku, ideálnou voľbou je aj meditácia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop