horoskop

Dlho očakávaná sobota je tu a pre viaceré znamenia zverokruhu prináša rôzne situácie. Horoskop upozorňuje aj na nervozitu, nepokoj či roztržitosť. V láske si taktiež niektoré musia dávať pozor na nesprávne úsudky či dokonca na tretiu osobu vo vzťahu. Čo prajú hviezdy v tento deň práve tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Túto novembrovú sobotu ti môžu narušiť nedorozumenia v láske alebo zlá nálada. Pokiaľ sa budeš venovať akejkoľvek práci, horoskop upozorňuje, aby si bola opatrná, pri tej fyzickej hrozí úraz. V komunikácii sa odporúča diplomacia a pokoj. Popoludnie a večer bude priať relaxu, ktorý by si si mala dopriať v plnej miere.

Býk

Dnešok nie je najpríjemnejším dňom z pohľadu hviezd. Môžeš sa cítiť roztržitá, nervózna, ale i viesť nejaké klebety. Dávaj si na to pozor, pretože tie ešte nikdy nedopadli dobre. Vo svojom vzťahovom živote, ale i celkovo v láske zostaň pokojná a vyhýbaj sa vnucovaniu. Konfliktné vzťahy môžu nastať s osobami narodenými v znamení Leva, Vodnára, ale i tými, ktorí sú rovnakého znamenia ako ty.

ako byť sama sebou
zdroj: Pexels/ALINA MATVEYCHEVA

Blíženci

Niektoré momenty tohto dňa môžu byť tlmené. Týkajú sa vo viacerých prípadoch rodiny a jej príslušníkov. Mala by si im ukázať svoju citlivú a podmanivú stránku, môžu ťa oceniť aj za tvoju veľkorysosť. Pokiaľ ti praje počasie, určite sa vyber niekam do prírody. Načerpáš veľa energie a poďakuje sa ti i tvoje telo.

Rak

Tento deň ti prináša dobrú emocionálnu stimuláciu. Je možné, že pocítiš potrebu užívať si viac pokoja, čo bude maximálne možné. Nezabúdaj sa však vyhnúť zhonu alebo nechuti. Vďaka nejakej nečakanej udalosti alebo príjemnej správe sa ohlásia aj rýchle a zároveň pozitívne zmeny, ktoré čoskoro odhalia svoje prednosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop