žena

Lev

Aby sa ti žilo v každom životnom smere lepšie, horoskop odporúča neprijímať pasívne nové povinnosti. Mala by si si taktiež brániť svoju slobodu a voľný čas. Rovnako dobré bude, ak sa posnažíš nájsť svoju rovnováhu aj za cenu toho, že sa niečoho vzdáš. Niekedy je to v živote omnoho viac dôležité, ako si možno myslíme. Minimálne to skús.

Panna

Počas tohto dňa je možné, že ťa bude potrebovať tvoja blízka osoba. Aj napriek tomu, že sa sama necítiš najlepšie, skús jej venovať svoj čas. Pokiaľ pôjde o tvoju drahú polovičku, sama vieš, čo ho urobí šťastnejším, prípadne, čo zlepší jeho náladu. Večer stav na viac oddychu a pokojne si dopraj aj dlhší nočný spánok.

znamenia
zdroj: Pexels/Rufat Fatali

Váhy

V tento predposledný novembrový utorok by si mala venovať viac času sama sebe a svojmu telu. Nezabúdaj na pohyb, vyváženú stravu, ktorá by mala byť prispôsobená tvojmu životnému štýlu. Neuškodí ti ani dobrá masáž či návšteva kaderníka. S Venušou v tvojom znamení môžeš pracovať aj na posilnení svojho vzťahu.

Škorpión

Dnešný Mesiac zvýrazňuje tvoju kreativitu, citlivosť, lásku a vnímavosť. Využi tieto vlastnosti na pestovanie dobrých medziľudských vzťahov, ale i lásky. Každá osoba narodená v tomto znamení je plná krásnych perspektív a to natoľko, že od samotných hviezd neprijme nič, čo nie je najlepšie. Aj počas tohto dňa sa toho drž.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop