žena

Strelec

Horoskop hovorí, že znižovanie každej únavnej udalosti môže byť riešením tvojich problémov. Pokiaľ necháš drámy, úzkosti a akékoľvek obavy za dverami, môžeš prekročiť viac ako jednu cieľovú čiaru. V práci neodkladaj projekt, v ktorý veríš. Tvoji kolegovia ho môžu považovať za náročný, no ty sa ním nenechaj odradiť.

Kozorožec

V profesionálnej sfére veľmi dobre vieš, že kormidlo je v tvojich rukách, a preto by si sa nemala nechať zastrašiť svojimi súpermi. Konečné rozhodnutie bude na tebe. Prichádza k tebe významná pomoc od vplyvnej osoby, ktorá ti môže poskytnúť tie príležitosti, aké práve hľadáš. Využi všetko, čo ti hviezdy prinášajú.

šťastná žena horoskop
zdroj: Unsplash/Rick Gebhardt

Vodnár

Dnešné vplyvy signalizujú príležitosti na tvoje znovuzrodenie a rovnako aj na zmenu. Nová vnútorná harmónia ťa tlačí k tomu, aby si sa viac otvorila vonkajšiemu svetu a svojmu okoliu. Tento postoj ti otvorí všetky dvere, o ktoré budeš mať záujem. Nezabúdaj však na konštruktívne riešenie akýchkoľvek záležitostí.

Ryby

Tento deň bude pre teba tichý. Malé planetárne protivenstvá ťa netrápia, no pri istom výbere trochu zdržujú. Patríš medzi tie, ktoré nemajú rady výzvy, avšak dokážeš byť diplomatická aj pri tých náročnejších situáciách. Práve tento postoj ti rýchlo vráti pokoj, aj keď tvoja nálada nebude počas dnešnej decembrovej stredy najlepšia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop