žena v práci

Strelec

Lunárne vplyv tohto dňa ti pomáhajú zmeniť postoje a situácie, ktoré už pre teba nie sú vhodné. Rovnako je možné urobiť tie zmeny, ktoré ti pomôžu žiť lepší život. Je to zároveň ideálny deň na to, aby si ukončila neproduktívne situácie predovšetkým v pracovnej oblasti. Regeneráciu ti ponúka príroda alebo pobyt na čerstvom vzduchu.

Kozorožec

V tento posledný novembrový utorok upozorňujú hviezdy na vzťahy a vytvárajú rovnováhu medzi slobodou a nevyhnutnosťou či zodpovednosťou. V akýchkoľvek nezhodách s partnerom presadzuj ako srdce, tak i rozum. Uvidíš, že nebudeš ľutovať svoje rozhodnutia a činy.

Znamenia, ktoré ešte v júni povýšia
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Vodnár

Dnešný utorok sa bude niesť v oblasti tvojich pocitov. Budeš mať príležitosť zažiť emócie, ktoré budú diktované náklonnosťou. Mala by si si dopriať potešenie z nového dobývania. Veľmi dobre na tom bude aj pracovná oblasť, v ktorej vynikne tvoje kreativita a diplomacia pri jednaní s kolegami alebo klientmi.

Ryby

Horoskop hovorí, že hviezdy môžu dnes obmedzovať tvoju ochotu spolupracovať, milovať, ale aj tvoje celkové blaho. Nemala by si byť nevrlá na svoju drahú polovičku, no ani na kolegov v práci. Nebude taktiež potrebné, aby si sa uzatvárala do seba, radšej si prejdi v tichosti situácie, ktré si hodnotila negatívne. Opatrná buď pri športe a šoférovaní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop