žena

Strelec

Schopnosť spojiť sa s vonkajším svetom je stimulovaná dobovými hviezdami. Tie ohlasujú momenty a udalosti, ktoré ťa môžu odtrhnúť od nudy a rutiny. V láske očakávaj mimoriadnu spoluprácu so svojím dlhoročným partnerom. Pokiaľ si single, udalosti sú naliehavé, pretože aj napriek Mesiacu v opozícii existujú dobré príležitosti spoznať niekoho výnimočného.

Kozorožec

Atmosféra vytvorená hviezdami ti dáva dobrú energiu. Si schopná prekvapiť ľudí vôkol seba nápaditým výberom životného štýlu. Tentokrát môžeš prekvapiť aj samu seba. Hviezdy tohto obdobia ti síce neposkytujú plnú pohodu a aj to je dôvod na to, aby si sa naučila dávkovať svoju silu. Hobby ti môžu priniesť uspokojenie, dokonca aj finančné.

zdroj: Pixabay/DzeeShah

Vodnár

Mesiac je v túto aprílovú sobotu v prospech domu lásky, erosu, kreativity či voľného času. Túžba žiť pocity intenzívne je zvýšená. Horoskop hovorí, že existuje pozitívna tendencia chcieť posilniť vôľu pri riadení obvyklých vecí. Tiež je možné, že potrebuješ viac relaxu a oddychu. Dopraj si ho najviac, ako to bude možné.

Ryby

Medzi dneškom a zajtrajškom je na dohľad niečo dôležité. Možno je to rozhodujúci výstrel pre istý zlomový bod alebo zmenu plánov, ktorá čoskoro prinesie výhody, a to najmä v sentimentálnom sektore. Pokiaľ hľadáš spriaznenú dušu, neopovrhuj spoločenskými udalosťami a snaž sa stýkať s Rakom alebo Škorpiónom. V týchto dňoch sú tiež na vrchole.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop