Žena v zime

Streda je u mnohých často tou, kedy si povieme, že už len dva dni a čaká nás víkend. Nič však nemení na tom, že povinnosti nepočkajú. Aký deň ti dnes dopraje horoskop?

Horoskop na dnes

Baran

Aj napriek tomu, že na lásku nezostáva toľko času, koľko by si si priala, je u teba prítomná vďaka Marsu. Horoskop hovorí, že sa dozvieš radostnú novinku od tvojich najbližších. Môže ísť o svadbu či prírastok do rodiny. Potrápiť ťa dnes môže žalúdok, preto si dávaj väčší pozor na to, čo zješ.

Býk

Čaká ťa dnes vcelku príjemná streda. Dávaj si však pozor na to, aby si sa zbytočne tvrdohlavo nevyjadrovala k istým záležitostiam v práci. Nie každý kolega musí súhlasiť s tvojimi návrhmi. Ak ti to čas dovoľuje, horoskop radí, aby si si dopriala krátku prechádzku, pokojne aj večer so svojou polovičkou.

Blíženci

V prípade, že sa obzeráš po novej práci, hviezdy sú ti v tomto smere priaznivo naklonené. Využi to a dohodni si pracovné pohovory, ideálne na viacerých miestach. Rozhodneš sa pre tú najlepšiu.

Rak

Venuša ti dopraje v láske šťastné chvíle. Pokiaľ si zadaná, tvoj vzťah sa viac utuží. Ak si single, prestaň odmietať pozvania na rande a uži si príjemné spoznávanie. Aj napriek tomu, že je dnes streda, tvoje telo potrebuje prehriať. Vyber sa so svojim drahým do sauny a doprajte si relaxačný večer.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop