Rozchod v šoubiznise

Ďalší šokujúci rozchod vo svetovom šoubiznise! Známy herec, Hugh Jackman, ktorý sa tiež radí medzi najkrajších mužov sveta, sa rozvádza. S partnerkou Deborrou-Lee bol ženatý 27 rokov a to, že ich manželstvo skončilo, oznámili v exkluzívnom vyhlásení pre magazín People.

Ďalší rozchod vo svetovom šoubiznise

Iba pred pár dňami celý svet šokovali špekulácie o rozchode jedného z najkrajších párov vo svetovom šoubiznise. Rozvádzať sa má hudobník Joe Jonas a herečka Sophie Turner, ktorí spolu majú dve deti.

Spolu však sú 4 roky, zatiaľ čo Hugh Jackman a Deborra-Lee boli manželmi až 27 rokov a taktiež spolu vychovávali dve deti. Rovnako však aj ich manželstvo vyzeralo šťastne a podľa ich správania na verejnosti nič nenasvedčovalo tomu, čo teraz potvrdili pre People.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hugh Jackman (@thehughjackman)

„Boli sme požehnaní, že sme spolu mohli zdieľať takmer tri desaťročia ako manžel a manželka v nádhernom, milujúcom manželstve. Naša cesta sa teraz posúva a rozhodli sme sa rozísť, aby sme dosiahli svoj individuálny rast,“ znie ich spoločné vyhlásenie.

„Naša rodina bola a vždy bude našou najvyššou prioritou. Túto ďalšiu kapitolu prijímame s vďakou, láskou a láskavosťou. Veľmi si vážime vaše pochopenie pri rešpektovaní nášho súkromia, keď naša rodina prechádza týmto prechodom v našich životoch,“ dodávajú Deborra-Lee a Hugh Jackman. „Toto je jediné vyhlásenie, ktoré urobí každý z nás,“ uzatvárajú ešte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hugh Jackman (@thehughjackman)

Herci Debora-Lee Furness a o 13 rokov mladší Hugh Jackman sa zoznámili v roku 1995 pričom sa o rok neskôr zosobášili. Majú spolu dve deti – 23-ročného Oscara a 18-ročnú Avu.

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News