Niekedy by si mala byť k sebe aj trochu kritická a mala by si si vedieť priznať chybu. Čo by si mala na sebe zmeniť, aby ťa ostatní viac akceptovali a mali ťa radšej? Zisti to na základe svojho znamenia.

Baran

Mala by si dávať šancu milým chlapom, ktorí sa snažia o tvoju pozornosť. Viem, že vo svojich predstavách máš vysnívaného dokonalého chlapa, no skutočne takýto existuje? Neodháňaj od seba všetkých, pretože ani nevieš ako a možno prídeš o lásku svojho života len preto, že nemá nejakú vlastnosť, ktorú si si vybásnila.

Býk

Nemala by si byť tak veľmi žiarlivá. Samozrejme, že nechceš o svojho priateľa prísť, ale práve prehnanou žiarlivosťou ho od seba môžeš odohnať. Daj mu na chvíľu vydýchnúť a pusti ho von s kamošmi. Musíte si predsa navzájom dôverovať a rešpektovať aj záľuby toho druhého.

Blíženci

Neboj sa podniknúť aj niečo, čo si doteraz neurobila. Skúšaj nové veci, inak ti život utečie pomedzi prsty a ani nevieš ako, budeš ľutovať všetko, čo si mohla urobiť a neurobila si. Niekedy nemusíš nad všetkým premýšľať. Ak niečo chceš urobiť, jednoducho to urob.

Rak

Nauč sa konečne hovoriť nie a prestaň robiť všetko, čo iní požadujú. Ty si to niekedy neuvedomuješ, ale nájdu sa ľudia, ktorí len využívajú to, aká si dobrá. Keďže nechceš konflikty, vždy radšej druhému vyhovieš, aj na úkor svojho vlastného času a šťastia.

Lev

Nie vždy musíš byť stredobodom pozornosti. Celý svet sa netočí len okolo teba. Niekedy by si mala premýšľať aj nad dôležitejšími vecami ako sú peniaze či kupovanie si nových vecí. Opýtaj sa radšej niekoho vo svojom okolí, či nepotrebuje pomoc.

Panna

Nemusíš byť perfekcionistka za každú cenu. Nebuď na seba tak veľmi prísna a pochop, že nemusí byť všetko perfektné na 100 percent, ale niekedy sú zlyhania úplne v poriadku. Ak sa naučíš nebrať všetko príliš vážne, budeš sa môcť trochu viac uvoľniť a užívať si život.

Váhy

Nauč sa akceptovať samu seba a prijať sa aj s chybami, ktoré máš. Niekedy berieš život príliš vážne a nad všetkým premýšľaš tak veľmi, že sa nedokážeš odviazať a zabaviť sa. Neboj sa, čo na to povedia ostatní. Ich názor ťa zaujímať nemusí, dôležité je, aby si sa ty cítila dobre sama so sebou.

Škorpión

Mala by si sa naučiť prestať závidieť a naopak, dopriať druhým ich úspech. Ak chceš, aby si mala v živote to, čo majú ostatní, musíš sa snažiť, aby si to dosiahla. Teš sa s ostatnými, že dosiahli to, po čom túžili. Závisť ti nijak v živote nepomôže.

Strelec

Prestaň klebetiť a ohovárať. Ak ti niekto zverí tajomstvo, neutekaj hneď za ďalšou kamoškou, aby si ho vyzradila. Toto nie je správny spôsob, aby si upriamila pozornosť na seba. Dosiahneš jedine to, že ti ostatní nebudú dôverovať, pretože sa budú báť, že ich zradíš.

Kozorožec

Nauč sa nenosiť si prácu domov. Viem, že si ambiciózna a ideš si za svojím cieľom, ale niekedy by si mala vedieť aj trochu vypnúť a od práce si oddýchnuť. Venuj sa svojim koníčkom, vďaka ktorým načerpáš ešte viac energie. Uvoľni sa trochu a neber všetko tak vážne.

Vodnár

Nebuď tak veľmi lenivá a začni so sebou niečo robiť. Tvoje najobľúbenejšie slovo je prokrastinácia. Ak to necháš tak, bude to ešte horšie. Premôž sa a ono to potom pôjde samo. Nájdi si nejaký koníček, venuj sa priateľom či blízkym.

Ryby

Uber trochu zo svojho sarkazmu. Niektorí ľudia si tvoje sarkastické poznámky berú až príliš k srdcu, pretože nevedia, čo myslíš vážne a čo už berieš ako srandu. Môžeš si tak vytvoriť nepriateľov a prísť o ľudí, na ktorých ti záleží.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.