Existujú len dva typy ľudí. Tí, ktorí počas blížiacich sa sviatkov chodia so svojou rodinou zapáliť sviečku na hroby tých, ktorí už nie sú medzi nami a chcú si tak uctiť ich pamiatku a zaspomínať si na nich. A druhá skupina, ktorá podľahla americkým trendom a teší na na veľké halloweenske párty.

Aj keď je Halloween v podstate len komerčným sviatkom, v našich končinách sa stal obľúbeným. Vyrezávané tekvice pred domom, tematická výzdoba a halloweenske párty v kostýmoch. Každý si chce dať na všetkom záležať, a preto by si nemala zabúdať ani na také detaily, akými sú napríklad tvoje nechty. Keď sa objavíš na nejakej párty, určite predsa chceš, aby si každého očarila, no nie? A nie len dobre premysleným kostýmom či make-upom. Make-up trendy sme pre teba dokonca pripravili v našom predchádzajúcom článku.

Teraz sme si pre teba vybrali niekoľko nechtových trendov tohto roku a veríme, že sa trochu inšpiruješ a na halloweenskej párty to rozbalíš naplno! Elegantné či extravagantné, každá si príde na svoje. 🙂

View this post on Instagram

@nailzbysandy caught us in her 🕷W E B 🕸

A post shared by NAILPRO Magazine (@nailpromagazine) on

View this post on Instagram

#halloween #halloweennails

A post shared by SUGARCOATNAILS | BEAUTY LOUNGE (@sugarcoatnailsnoho) on

View this post on Instagram

🎃👻

A post shared by ✨Amy Donoghue✨ (@amydonoghuenails) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.