Unsplash/Karsten Winegeart

Začala si randiť s novým chlapom a chcela by si vedieť, či to s ním má naozaj budúcnosť? Už po prvých týždňoch či mesiacoch sa to dá pomerne ľahko odhaliť.

Samozrejme, že niektorí muži bývajú ťažšie čitateľní, no vďaka nasledovným otázkam budeš aspoň trochu viac vedieť, ako na tom si. To ti môže pomôcť v tom, aby si sa zariadila. Mala by si sa obzrieť po niekom inom alebo môžeš začať v hlave plánovať svadbu?

Prespala si už niekedy u neho?

Ak by si od neho niečo potrebovala, môžeš sa na neho spoľahnúť?

Rozpráva sa s tebou o budúcnosti?

Po akom dlhom čase ste sa spolu prvýkrát vyspali?

Píše si alebo sa stretáva aj s niekým iným?

Cítiš sa pri ňom tak, že môžeš byť sama sebou?

Ako často ste v kontakte?

Dokážete sa spolu rozprávať aj dlhší čas?

Ak ti dá kompliment, čo ti najčastejšie pochváli?

Prdli ste si už pred sebou alebo ste boli naraz v kúpeľni, keď jeden z vás vykonával potrebu?

Bude z toho dlhodobý vzťah? Otestuj svoj nový objav a zisti PRAVDU
NEVYZERÁ TO S NÍM NÁDEJNE.
Podľa tvojich odpovedí to vyzerá tak, že tvoj nový objav nie je pripravený na záväzok a uprednostňuje skôr kratšie vzťahy alebo flirt. Namiesto svadby mu stačí, ak si užije a nehrnie sa do takýchto dôležitých rozhodnutí. Chceš to s ním aj tak risknúť?
NIKTO SA V ŇOM NEDOKÁŽE VYZNAŤ.
Raz to vyzerá tak, že plánuje s tebou budúcnosť, no niektoré veci z jeho správania zase nasvedčujú presný opak. Ani on sám asi ešte nevie, čo chce a potrebuje viac času na to, aby zistil, či si pre neho tá práva. Netlač na neho, inak by sa mohol zľaknúť a zdrhnúť.
KEDY BUDE SVADBA?
Máš naozaj šťastie, je do teba zbláznený až po uši a ty do neho rovnako. Všetko nasvedčuje tomu, že by vám to mohlo vyjsť a máte pred sebou krásnu budúcnosť. Nepokazte si to a užívajte si jeden druhého.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy