Aký humor preferuješ?

Aký humor preferuješ? Máš radšej intelektuálne vtipy alebo tie tabuizované a čierne, ktoré búrajú všetky predsudky? Overiť si to môžeš v našom kvíze. Stačí odpovedať na 7 jednoduchých otázok. Trúfaš si na to?

Kedy sa cítiš najlepšie?

Láska potrebuje svoju rutinu: 7 tipov ako na to Unsplash/Becca Tapert

Ako by si opísala svoj štýl humoru?

Aký druh filmových komédií preferuješ?

Láska Pexels/Victoria Strelka_ph

Aký je tvoj postoj k sebareflexii vo vtipoch?

Čo by si robila, keby si mala možnosť vymyslieť si vtip?

Ktorý humor preferuješ? Pixabay/StockSnap

Aký druh meme ťa najviac zábava?

Ako reaguješ na humor v nepríjemných situáciách?

Ktorý humor preferuješ? Pixabay/StockSnap

Aký typ humoru ti je blízky? Odpovedz na otázky v našom kvíze a over si to
SPOLOČENSKÝ
Tvoj humor je založený na spontánnych reakciách a schopnosti rozosmiať ostatných svojou prirodzenou vtipnosťou. Si milá spoločníčka na každom večierku a tvoja schopnosť nadviazať kontakt s ľuďmi ťa robí obľúbenou. Túto vlastnosť ti ľudia zvyknú závidieť.
INTELEKTUÁLNY
Tvoj humor je inteligentný a jemný, často vyžaduje trochu úvahy a chápania. Máš radosť z hry s jazykom a schopnosťou nájsť humor v nečakaných miestach. Ľudia ťa obdivujú pre tvoju kreativitu a duchaplnosť. No niekedy si možno trochu nepochopená.
PROVOKATÍVNY
Tvoj humor je drzý a odvážny s náklonnosťou k čiernemu humoru a vtipom, ktorý sa dotýka tabuizovaných tém. Môžeš šokovať svojimi vtipmi, ale zároveň máš schopnosť ukázať svetu jeho absurditu. Niektorí ľudia ťa možno preto odsudzujú, no pre tých, ktorí tomuto typu humoru chápu, si kráľovná.

Tak teraz už vieš, aký typ vtipu ti je najbližší. Nech už je to spoločenský, intelektuálny alebo provokatívny humor, nezabudni, že smiech je jedným z najlepších spôsobov, ako si spraviť deň lepším. TU nájdeš 3 dôvody, prečo naň nezabúdať. Takže si užívaj život a nesmej sa len dnes, ale každý deň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy